Sayfa 357/458 İlkİlk ... 257307347355356357358359367407457 ... SonSon
Arama sonucu : 3660 madde; 2,849 - 2,856 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

[QUOTE=eldoR21;4341936]
     Alıntı Originally Posted by joker75 Yazıyı Oku
    Arkadaslar benim hukumete yakin kaynaklardan duydugum kotdan cikartacaklar bu kagidi mecburen cunki bilancosuna yakinda milyar dolarlar eklenicek bir sekilde acayip kredi dagitacak onun icin sokakda ortak birakmicaklar son 1 aylik ortalama alinicagi icin spek dugmeye basti 100 tl yi gecmesini bekliyorum demedi demeyin jokerinizi dinleyin.

Günaydın.Bu iddialı sözlerden sonra dünde malımı boşalttım demişsiniz.Hayırdır yeni bir duyummu var kardeşim.

DEmekki hükümete yakın kaynaklardan en son olarak aldığınız duyumlara göre satmışsınız kağıdı.Baksanıza sabahleyin tavan yapan lağıt Bakanın konuşmasından sonra taban yaptı.Güle güle harcayın kazandıklarınızı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
    Bir ata sözü vardır,aza kanaat getirmeyen çoğu hiç bulamazmış,size iyi uçmalar

3. Kar realizyonu yapdim arkadaslar 35 tl den yaninizdayim tabii duserse simdilik migrostayim migros yakalarsa kalkinmayi donerim en yakin zamanda allah herkesin gonlume gore versin 60 tl maliyetli mali satdim zararlari kurtarmak icin ugrasiyorum

SM-A207F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by joker75 Yazıyı Oku
    Kar realizyonu yapdim arkadaslar 35 tl den yaninizdayim tabii duserse simdilik migrostayim migros yakalarsa kalkinmayi donerim en yakin zamanda allah herkesin gonlume gore versin 60 tl maliyetli mali satdim zararlari kurtarmak icin ugrasiyorum

Sevgili kardeşim, bir duyum attın ortaya, hükümete yakın kaynak dedin, tamam saygı duyarım tanıdığın olabilir, 100 tl ye gidecek burdayım sonuna kadar dedin, gün geçmeden sattım, hayırlı kazançlar dedin. Bu ortak alana bunu yazdığına göre bize kul hakkı borcun var. Şimdi lütfen söyle lütfen; bu tanıdıkların :
    * Plan değişti 53 den satıyoruz tekrar 30 lardan toplayacağız dünyada hava bozuyor mu? dedi.
    * Hisseyi 25 den toplayıp sen yazdığın gün 40 a getirenler sana buraya yazdırıp 100 hedef göster 50-53 arasında millete geçirecez sen de hissenet te yazıver mi dedi?

51 den mal aldım 100 e gidecem diye sana inanarak. Allah rızası için bir bilgi ya, banka kredisi olarak çektiğim çocuğumun üniversite parasını yatırdım 2 nci dönemdeki ödemeye de katkısı olsun diye. Beddua mı edeyim şimdi sana?

Günaydın.SEvgili ALPTUNGA ne desen haklısın kardeşim.Bana görede JOKER 75 kardeşimiz resmen k.y.cıyı yanılttı.BU vb. mesajların yanlış olduğu birdefa daha ortaya çıktı.Kolay gelsin size ve bize.. .Kağıt artık düşüşe geçti yapacak birşey yok bekeleyecez..Bu kağıdın adeti böyle maalesef.

6. Arkadaşlar joker75 yanıltmadı dogruları söyledi lakin şuan işin kurnazlığında satmadiğı halde satış stratejisi yaratıp düşen hissede aşağıdan az daha alıp maliyetini düsürüp tekrar bu seviyeye geldiginde 65 liralık zararın maliyetini indirerek kâr ile satmak . İlk söyledigi tüm haberler doğru Klnma sadece düzeltme yaptı bu kağıdı öyle 100 tl felan degil jokerin sallaması o ancak 75 tl ye geleceği haberi bizlerdede mevcut.
    Yatırım tavsiyesi değildir...
    Kalın sağlıcakla ,

Alıntı Originally Posted by engin_0505 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar joker75 yanıltmadı dogruları söyledi lakin şuan işin kurnazlığında satmadiğı halde satış stratejisi yaratıp düşen hissede aşağıdan az daha alıp maliyetini düsürüp tekrar bu seviyeye geldiginde 65 liralık zararın maliyetini indirerek kâr ile satmak . İlk söyledigi tüm haberler doğru Klnma sadece düzeltme yaptı bu kağıdı öyle 100 tl felan degil jokerin sallaması o ancak 75 tl ye geleceği haberi bizlerdede mevcut.
    Kalın sağlıcakla ,
    Sizede günaydın.Sizde iddialı şeyler yazmışsınız.Bende bu v.b konularda özellikle k.y.cıyı yönlendiren ifadeler kullanmamak gerekir diye düşünüyorum.

8. Eskiler bilir 7. tavana verdim 35 dende alirim migrostayim dedim sozumun arkasindayim amac kimseyi yaniltmak degil gida isi farkli bir boyuta gecti sokaga cikma isinden dolayi 25 yildir bu isin icindeyim kalkinmada mstematik ve mantik yok cok az halka acikligindan dolayi spek istedini yapiyo 100tl sizlere mantikli gelsin diye yaziyorum ama 500 tl olursa sasirmam cunki butun mal kendinde burda herkes kendi dusuncelerini yaziyo istesem hic bise yazmam kim hangi bedduayi hak ederse allah kabul etsin.
     Alıntı Originally Posted by engin_0505 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar joker75 yanıltmadı dogruları söyledi lakin şuan işin kurnazlığında satmadiğı halde satış stratejisi yaratıp düşen hissede aşağıdan az daha alıp maliyetini düsürüp tekrar bu seviyeye geldiginde 65 liralık zararın maliyetini indirerek kâr ile satmak . İlk söyledigi tüm haberler doğru Klnma sadece düzeltme yaptı bu kağıdı öyle 100 tl felan degil jokerin sallaması o ancak 75 tl ye geleceği haberi bizlerdede mevcut.
    Kalın sağlıcakla ,

Sayfa 357/458 İlkİlk ... 257307347355356357358359367407457 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •