Sayfa 377/457 İlkİlk ... 277327367375376377378379387427 ... SonSon
Arama sonucu : 3654 madde; 3,009 - 3,016 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

Alıntı Originally Posted by The Enigma Yazıyı Oku
    Her gün istinasız tahtaya sövmek için yazıyorsun.
    Ne kadar boş birisin..Her gün senin arabesk söylemlerinden gına geldi...
    Size özelden yazdım.Siz OLDUKÇA DOLUSUNUZ anladığım kadarıyla(!).Bundan sonra SİZ ARABESK OLMAYAN mesajlarınızı yazın .Meydan sizin.Ben çekiliyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by The Enigma Yazıyı Oku
    Her gün istinasız tahtaya sövmek için yazıyorsun.
    Ne kadar boş birisin..Her gün senin arabesk söylemlerinden gına geldi...
    Bu mesajımdan ötürü sn.eldor21'den özür dilerim.
    Silme imkanım olsaydı silerdim.
    Saygılar...

3. Gerginlige gerek yok.pozitif dusunun bu genel kurulun gundemi de sonucu da belli idi.guzel seyler olacagi kanaatindeyim uzun vadeciyim.

4. Helal Olsun

Alıntı Originally Posted by The Enigma Yazıyı Oku
    Bu mesajımdan ötürü sn.eldor21'den özür dilerim.
    Silme imkanım olsaydı silerdim.
    Saygılar...
    Hepimiz sahadaki futbolcular gibiyiz, burada da bir takımı oluşturuyoruz aslında. Mevkilerimiz ayrı olsada ortak noktamız kaleye gitmek ve golü bulmak. Sadece stillerimiz farklı, Enigma ustanın yazdıklarından asıl tarzının bu olmadğını anlayabiliyorum, hisse bizi çok gerdi açıkçası. ELDOR 21 arkadaşımıza da mümkünse dönmesini istirham ediyorum, önümüz bayram ve Kalkınma çok şeylere gebe barışın lütfen, kırmayalım, kırılmayalım, bir anlık duygu yoğunluğu ile ENTER tuşuna basınca iş işten geçiyor, Sn.Enigma KEŞKE silebilsem diyor,

--------------------------------------
    Yani umutsuz olmaya gerek yok arkadaşlar, hisse hakkında tamamen YTD olmayan KİŞİSEL görüşlerim :
    ** Hisse ya çok oyalandığı 40 TL civarlarından veya aşağı salınarak ya da normal ölçüde yukarı bir hareket yaparak sonrasında ani bir genel kurul kararı ile bölünebilir. Derinliği artan hisse tabana yayılarak daha istikrarlı hareket edeceğinden sağlıklı bir ASIL ÇIIKIŞI BÖLÜNMEDEN SONRA yapabilir.
    ** Hisseyi İş yatırımın iki ayda 300.000 lot artırmasının BİR NEDENİ OLMALI diye düşünüyorum (OLUMLU) Citibank 66 da satmadı maliyeti 30 civarı olmasına rağmen , virüs ile 22 ye düştü TAKASTA yüzde 30 lu rakamlardan inmedi NEDEN? Beklenti büyük olmalı diye düşünüyorum (OLUMLU) ve en önemlisi hisseyi kimse satmıyor iş yatırım hala toplayabilmek için bir madenci gibi çalışıyor.
    ** İki yılda İki defa 5 den 60 a 10 dan 66 ya çok hızlı hareket etmiş bir hissedeyiz ve bu hareketler esnasında ve sonrasında devletimizin KLNMA üzerinden planlamış olduğu temeli sağlam ciddi atılımların bizde yarattığı beklenti kafamızda bir DEV oldu diye düşünüyorum, KENT GIDA ya bakıyorum 800 TL KALKINMAYA bakıyorum 40 TL, burası BİST ve KALKINMA nın KENT Olmaması için bir neden yok veya olması için neden çok . Ama sorun şu : SABREDEBİLECEK MİYİZ? Yaptığı hızlı hareketler ve yapması planlananlar bizde heyecanı artırıp sabrı bitiriyor. Kalkınma yatırımcısının sorunu bu. Mübarek yaptığı hız ve manevralarla gözümüze SPOR OTOMOBİL olarak girdi. BİST te tescilli motor performansına rağmen BİNEK ARABASI gibi hareket etmesi bizi çıldırtıyor. Hayırlı yatırımlar.

5. Uyu bakalım uyuz essek uyu. Ömrümüzü yedin ömrümüzü

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. hepsi çıktı ama bu sabit kaldı varbi iş hadi hayırlısı diyelim beklemeye devam

7.  Alıntı Originally Posted by Alptunga Yazıyı Oku
    Hepimiz sahadaki futbolcular gibiyiz, burada da bir takımı oluşturuyoruz aslında. Mevkilerimiz ayrı olsada ortak noktamız kaleye gitmek ve golü bulmak. Sadece stillerimiz farklı, Enigma ustanın yazdıklarından asıl tarzının bu olmadğını anlayabiliyorum, hisse bizi çok gerdi açıkçası. ELDOR 21 arkadaşımıza da mümkünse dönmesini istirham ediyorum, önümüz bayram ve Kalkınma çok şeylere gebe barışın lütfen, kırmayalım, kırılmayalım, bir anlık duygu yoğunluğu ile ENTER tuşuna basınca iş işten geçiyor, Sn.Enigma KEŞKE silebilsem diyor,

--------------------------------------
    Yani umutsuz olmaya gerek yok arkadaşlar, hisse hakkında tamamen YTD olmayan KİŞİSEL görüşlerim :
    ** Hisse ya çok oyalandığı 40 TL civarlarından veya aşağı salınarak ya da normal ölçüde yukarı bir hareket yaparak sonrasında ani bir genel kurul kararı ile bölünebilir. Derinliği artan hisse tabana yayılarak daha istikrarlı hareket edeceğinden sağlıklı bir ASIL ÇIIKIŞI BÖLÜNMEDEN SONRA yapabilir.
    ** Hisseyi İş yatırımın iki ayda 300.000 lot artırmasının BİR NEDENİ OLMALI diye düşünüyorum (OLUMLU) Citibank 66 da satmadı maliyeti 30 civarı olmasına rağmen , virüs ile 22 ye düştü TAKASTA yüzde 30 lu rakamlardan inmedi NEDEN? Beklenti büyük olmalı diye düşünüyorum (OLUMLU) ve en önemlisi hisseyi kimse satmıyor iş yatırım hala toplayabilmek için bir madenci gibi çalışıyor.
    ** İki yılda İki defa 5 den 60 a 10 dan 66 ya çok hızlı hareket etmiş bir hissedeyiz ve bu hareketler esnasında ve sonrasında devletimizin KLNMA üzerinden planlamış olduğu temeli sağlam ciddi atılımların bizde yarattığı beklenti kafamızda bir DEV oldu diye düşünüyorum, KENT GIDA ya bakıyorum 800 TL KALKINMAYA bakıyorum 40 TL, burası BİST ve KALKINMA nın KENT Olmaması için bir neden yok veya olması için neden çok . Ama sorun şu : SABREDEBİLECEK MİYİZ? Yaptığı hızlı hareketler ve yapması planlananlar bizde heyecanı artırıp sabrı bitiriyor. Kalkınma yatırımcısının sorunu bu. Mübarek yaptığı hız ve manevralarla gözümüze SPOR OTOMOBİL olarak girdi. BİST te tescilli motor performansına rağmen BİNEK ARABASI gibi hareket etmesi bizi çıldırtıyor. Hayırlı yatırımlar.
    Alptunga Bey çok güzel yorumlamışsınız son durumu.
    Devletin bu bankaya yüklediği misyon çok fazla ki daha yolun başındalar.
    Burada şu an yapılan, dediğiniz gibi bir madenci gibi mal toplanmaya çalışılması.
    Tahtayı hafif düşürerek baskılamaya devam edebilirler.
    Orta ve uzun vade de ben son derece olumluyum ama sabırla beklemek gerekiyor.
    Tahtada da çok fazla yatırımcının kaldığını düşünmüyorum.
    Sn.Alptunga Bey, ara sıra tahtanın takasındaki gelişmeleri paylaşırsanız çok sevinirim.
    İsyatırım gözleminiz dikkat çekici.
    Syg,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,237
    39-40-42 oyalanma rakamları,40 al 42 altı postala taktiğinde çalışıyor epey zamandır,zamanında Kentde bunun gibiydi,bu 3.50 iken,kennt 110-120 idi,bu 10 misli pirim yaptı,şimdi kentte o kadar yaptı,böyle sığ hisseler zamanında diplere demir atar,bir bakmışız füze olmuş uzaya gitmiş,borsa gerçekten garip bir yer,28 yıllık hayatımda çok sürprizler görmüştük,o sürplizlerden sadece tek tük olanı denk geldi bana,TS-FB-BJK,geri kalanları çerezlik 3-500

Sayfa 377/457 İlkİlk ... 277327367375376377378379387427 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •