Sayfa 382/458 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432 ... SonSon
Arama sonucu : 3664 madde; 3,049 - 3,056 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

1. Valla uzulerek soyluyorum ki dun kendilerini taniyan bir agabeyim bana Kalkinma da kaldir bindir operasyon yapanin Joleli oldugunu
    soyledi. Bu takdirde hisseden birsey olmasi artik neye bagli bilemedim

Alıntı Originally Posted by ingasltd Yazıyı Oku
    Valla uzulerek soyluyorum ki dun kendilerini taniyan bir agabeyim bana Kalkinma da kaldir bindir operasyon yapanin Joleli oldugunu
    soyledi. Bu takdirde hisseden birsey olmasi artik neye bagli bilemedim
    Günaydın kardeşim.Tahmin ediyordum.Bakarsınız iyi olur.

İyi sabahlar.KAP'a düşen bu bildirim azda olsa moralimi düzeltti doğrusu.Kağıdın son günlerdeki hareketlerinden bir haber geleceği belliydi sanki..Kısa vadede kağıda getirisi olur diye düşünüyorum.

B ıktırp çıkmamızı istiyor spek dostlarımız ama benden zararına bir lot bile çıkmayacak kardeşim.Bu biline.Mutlaka bıkacaksın ama bugünmü yarınmı kestirmek zor.

Neticede yeni sıkıntının nedeni belli oldu.FİTCH değerlendirme kuruluşu KALKINMA'nın puanlarını düşürmüş.Dolayısıyla dip bile yapabilir kağıt.

6.  Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    Neticede yeni sıkıntının nedeni belli oldu.FİTCH değerlendirme kuruluşu KALKINMA'nın puanlarını düşürmüş.Dolayısıyla dip bile yapabilir kağıt.

'İyi haber tepede , kötü haber dipte gelirmiş' ; derler..inşallah bu söz doğru çıkar..

Allahın belası spek iyi sistem tutturdu.Gün içinde yukarı çıkacakmış gibi bir hava verip ufak kazançlarla ele veriyor gün sonunda aşağı çekiyor lanet kağıdı.Böyle böyle aşağı iniyoruz. bakalım nereye kadar.

Sayfa 382/458 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •