Sayfa 4/457 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 3654 madde; 25 - 32 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

1. 4.44 e satis yazdiydım tavani çizince a1 mallar tavandan gitti şanslı günümdeydim sanırım

2. 28/04/2017 09:39:16 *ERTEM: KOBİ A.Ş. VE KALKINMA BANKASI'NIN YENİDEN YAPILANMASI GÜNDEME GELECEK-TRT HABER
    ne yapılanmaymış kaç senedir yapılandırcaklar fısssssssss

3. 05.05.2017 13:04:02
    ŞİMŞEK: KALKINMA BANKASINI YATIRIM BANKASINA ÇEVİRMEK İSTİYORUZ - BLOOMBERG HT

ŞİMŞEK: KALKINMA BANKASI DÖNÜŞÜMÜNÜ MAYIS'TAN SONRA KONUŞACAĞIZ- BLOOMBERG HT

Şimşek: Teknoloji için yatırım bankası kurulacak
    Teknolojilere destek verecek bir yatırım bankası kurma niyetleri olduğunu açıklayan Şimşek, "Ya mevcut bir yatırım bankasını yapılandırmak lazım ya da yeni banka kurmak lazım" dedi.

Şimşek, "Teknolojilere destek verecek bir yatırım bankası kurma niyetimiz var; ya mevcut bir yatırım bankasını yapılandırmak lazım ya da yeni banka kurmak lazım. Mevcut banka Türkiye Kalkınma Bankası olabilir, bu konu mayıs ayı sonrasında değerlendirilecek" diye konuştu.

Kaynak: Matriks

Güzel haberler kapıda... anlayan anladı...

4. Mayıstan sonra b grubunada çıkacağız.Şenlenir buralar ama yükseldikçe gidiyor lotlar.Elimde kalırsa iyi kalmazsa elinde olanlar faydalanır artık.Bu rakamlar komik kalır.

HTC_M10h cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by orrca Yazıyı Oku
    Mayıstan sonra b grubunada çıkacağız.Şenlenir buralar ama yükseldikçe gidiyor lotlar.Elimde kalırsa iyi kalmazsa elinde olanlar faydalanır artık.Bu rakamlar komik kalır.

B grubuna 1 temmuzda çıkıyoruz.bizim hisseyi ak partili borsa grubu topladı bence.seker,A1,investaz, hepsi aynı grubun elemanları.bende senin gibi yükseldikçe satıyorum. En doğrusunu yapıyoruz.ben yarısını verdim.diger yarısı sonra.bence 1 ocak 2018 de 7 TL üzeri A grubuna çıkar. Sonra fonlara pazarlarlar. Yatırım tavsiyesi değildir.1temmuz 31 Aralık 2017 arası 7 TL ortalama demek istedim.

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. 7 tl bu planlanan yapılanma için düşük rakam bence.Tekrar sermaye arttırarak 1 milyara çıkaracaklar.Bu hafta zaten sermaye tavanınıda yükselttiler.Birde b grubuna çıkarak devamlı işlem görücek.

7. Bize yeter. Bereket versin der,başka ucuz buluruz.

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bugün 2.seans bir ara 34.000 lot alış ile 5.22 (tavan) gösterdiler sonra alış emrini sildiler, gene birileri oyun oynuyor

Sayfa 4/457 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •