Sayfa 405/458 İlkİlk ... 305355395403404405406407415455 ... SonSon
Arama sonucu : 3664 madde; 3,233 - 3,240 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

günaydın KALKINAMAYAN kağıdın ortakları.Gerçekten sabah sabah kızmamak mümkün değil.Kaç günlerdir sürekli ekside açılırmı allahaşkına.Bu kadar sorun varken endeks bile sürekli artı açılırken TAHTACI EFENDİ rezil kağıdı satmamı istiyorsun ama satmıyorum.Varmı diyeceğin.SEni ve seni yönlendirenleride kınıyorum.

2. bolmbergciler yuzde 5 olacakmı dıye sormuşlar yetkili yetkisizlere . kapta açıklanır böyle şeyler demişler. vakit geliyor. illaki bir seyler olacak. olmamış olsa bile birseyler olmus olabilir falan filan...

Günaydın.Rüçhan haklarımızda geldi.Avrupa birliğinden korkulan yaptırımlar gelmedi ama TRUMP efendi giderayak Türkiye'ye tedbir paketini imzalamış.Yine ortalık karışacak herhalde.Buna rağmen siz siz olun KALKINAMAYAN kağıdı hareketlendirin biraz spek dostlar.

4.  Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    bolmbergciler yuzde 5 olacakmı dıye sormuşlar yetkili yetkisizlere . kapta açıklanır böyle şeyler demişler. vakit geliyor. illaki bir seyler olacak. olmamış olsa bile birseyler olmus olabilir falan filan...
    Eeeee noldu şimdi
    Nilüfere mi bağladık.

5.  Alıntı Originally Posted by sezar Yazıyı Oku
    Eeeee noldu şimdi
    Nilüfere mi bağladık.
    Yok Nilufer değil de seçimlerde bir akpli sözcü vardi. Hiçbirşey olmamış olsa bile birşeyler olmuş olabilir diyordu. Ona bağladık. Çünkü hiçbirşey olmamış olsa bile birşeyler olacak olabilir modundayiz. Olmak zorunda . Koskoca devlet bankası hemde sermayesi 1.6 milyara cikarmisken borsanın en dip pazarında işlem yaptirilmaz herhalde. Eğer bu duruma düşerse. Itibardan tasarruf olmaz diyen cumhurbaskanligina sikayet edecem. Koskoca devlet bankasinin itibarı yerin dibine sokuluyor diye.

Günaydın.HİSSEDAR01 kardeşim olan bitene gerçekten borsa tekniği açısından yorum yapmak zor . son yorumunuzdaki ifadelerinize aynen katılıyorum.Bir kere işlem görülen pazar öncelikle can sıkıcı.Hep kamu kağıdı olmasına ve bedelli konusuna güvenerek bu rezil kağıtta kalıp birde rüçhan hakkımı kullandım . Ne varki hiçbir müsbet beklentimde kalmadı gibi.

7. 15 günde pazarda kalma şartlarını yerine getirir mi onu bekleriz olmadı yeni yilda vedalasiriz. Ama benim ümidimi kesmedim. Halka aciklik yuzde 5 olmaz kisa sürede. O yüzden piyasa değerine oynar spek. Yoksa oyuncağı elinden alınmış gibi olur. Alt pazarda işlem kisitli olacak. Tokatlayacak ky yi nerden bulacak. Var bi ümit işte. Bekleyelim görelim

8. siyasi zihniyetle buralarda yorum yapan şahsiyetsiz şahıslar, çok ciddiye alınmıyorsunuz...bilginize....

Sayfa 405/458 İlkİlk ... 305355395403404405406407415455 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •