Sayfa 411/458 İlkİlk ... 311361401409410411412413421 ... SonSon
Arama sonucu : 3663 madde; 3,281 - 3,288 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

1. Burası benim stres atma yerim oldu. Hergün girip biraz küfür ediyorum. Bu adi srrfszz tirbuson p.z.v.n.k lere rahatliyorum. Ama artık yüzde 3 5 değil de yarim bir arasi düşüruyorlar . Bir yerleri yemiyor artik bu seviyelerden hababam basmaya. Gev.sek lerrr..yaaa. bak sinirim geçmedi hala. Ama yazacak hevesim de kalmadı

Günaydın.Deprem nedeniyle Ankara'mıza geçmiş olsun .Yurdumuzun sallanmadık yeri kalmadı nerdeyse son bir yıldır.Üstüne birde sonu gelmeyen korona kayıplarımız.İnşallah iyi günlerimiz olur bundan sonra.

Bu arada son zamanların en kötü kağıdıda yeşillensin artık.Ama önce sağlık tabii.

Seans açıldı ve yine aynı hikaye.Allah topunuzu nasıl biliyorsa öyle yapsın bu rezil kağıdı iyice rezilleştiren her kimlerseniz.

Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    Seans açıldı ve yine aynı hikaye.Allah topunuzu nasıl biliyorsa öyle yapsın bu rezil kağıdı iyice rezilleştiren her kimlerseniz.
    Bugünde aynı.

Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    Bugünde aynı.

İnvesting com'un KALKINMA sayfasındaki yorumları görmesem bu sayfaya bakarak bu kağıtta benden başka kimsenin kalmadığını düşüneceğim nerdeyse.Arkadaşlar berbat bir kağıttayız gerçekten ama bir iki yorum görürsem sevineceğim.Daha doğrusu yalnız olmadığımı düşüneceğim.

7. bekliyoruz ama neyi bilmiyorum

Günaydın.Resmen çin işkencesi yapıyorlar.Kalkınma ile beraber piyasa öncesi işlem platformuna alınan CMENT hergün tavan yapıyor.Bizimkide sıfırlanmak için elinden geleni yapıyor.Bir allah kuluda çıkıp ne yapmak istediklerini açıklamıyor.Böyle bir kamu kağıdı olurmu allahaşkına.

Sayfa 411/458 İlkİlk ... 311361401409410411412413421 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •