Sayfa 412/457 İlkİlk ... 312362402410411412413414422 ... SonSon
Arama sonucu : 3654 madde; 3,289 - 3,296 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

Günaydın.Çin işkencesine devam.işkencede emeği (!)geçen herkeze mübarek günde en içten dileklerimi(!) gönderiyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    Günaydın.Çin işkencesine devam.işkencede emeği (!)geçen herkeze mübarek günde en içten dileklerimi(!) gönderiyorum.
    Siz ve ben bursya yazmayı birakmazsak bu düşüş durmayacak gibi

3. Yatırımcı ilişkilerini aradım.Tam bir borsa mantığı ile görüşmemiz sonlandı.Aklım almıyor. Söylemesine göre ben bu hisseyi arkadaşlarıma alıp uçurabiliriz.Peki bu mantıkla neden hisse sayısı az olan bu hisse uçmuyor. Başka işler dönüyor da bilgi vermiyorlar mı?Eğer aklıma geleni düşünüyorlar ise haram olsun demekten başka ne diyebilirim.
    Bizim ya da benim bilmediğim neler var.Dolaşımdaki hisse sayısı az olan kağıtlar fezaya çıktı.

Günaydın.HİSSEDAR01 kardeşim sizin gibi düşünüyorum ama hırsımı yazarak yeniyorum azda olsa.KİMYACIHASAN kardeşim yatırımcı ilişkileri ile yaptığınız görüşmenin içeriğini biraz daha açarmısınız.(Arkadaşlarıma alıp uçurabiliriz)ifadeniz özellikle.Ben çok aradım konuşacak kimseyi bulamadım maalesef yatırımcı ilişkilerinde.

5.  Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    Günaydın.HİSSEDAR01 kardeşim sizin gibi düşünüyorum ama hırsımı yazarak yeniyorum azda olsa.KİMYACIHASAN kardeşim yatırımcı ilişkileri ile yaptığınız görüşmenin içeriğini biraz daha açarmısınız.(Arkadaşlarıma alıp uçurabiliriz)ifadeniz özellikle.Ben çok aradım konuşacak kimseyi bulamadım maalesef yatırımcı ilişkilerinde.
    Size telefon numarası verebilirim. Tahtayı tamamen kendi haline bırakmışlar. İsterseniz telefonunuzu özelden verin ben sizi ararım

Alıntı Originally Posted by kimyacı hasan Yazıyı Oku
    Size telefon numarası verebilirim. Tahtayı tamamen kendi haline bırakmışlar. İsterseniz telefonunuzu özelden verin ben sizi ararım
    TEşekkür ederim kardeşim.Tahtayı tamamern kendi haline bıraktıkları belli oluyor zaten.İnşallah batmayız.

Merhaba.KAP'a düşen haberler olumlu olmalıki öğleden sonra %5,56 arttı..Ağlamalarımız(!) işe yaramıştır belki. Yinede temkinli olup izleyelim.

8. Altaki boşluk doldi ve hareket cekti

VIA_G4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

Sayfa 412/457 İlkİlk ... 312362402410411412413414422 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •