Sayfa 413/457 İlkİlk ... 313363403411412413414415423 ... SonSon
Arama sonucu : 3654 madde; 3,297 - 3,304 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

2 gün tavandan sonra bugünde dip yaptı.Anlaşılaması yorum yapılaması gerçekten zor bir kağıt.

KALKINMA 'nın yöneticileri buraları okuyorlarmı bilmiyorum..Yönetici arkadaşlar sizler bu KAMU kağıdının borsadaki hareketlerinden sorumlu olduğunuzun farkındasınız herhalde.Borsaya girerken amacınız küçük yatırımcıyı söğüşleyerek bankanın parasal durumunu arttırmak değildi herhalde.Kağıdın düşmediği piyasa kalmadı borsada. ne olduğunu bir türlü anlayamadığımız bu konumdan hiçmi sorumlu değilsiniz allahaşkına.N erdeyse borsadan tamamen çıkartılacak duruma geldi kağıt.Başka piyasa yok çünkü.Bu kadar sorunlu bir kağıdı birde bedelliye soktunuz ve kısıtlı imkanlarla bulduğumuz paralarıda kağıdınıza bağladık.Neler olduğundan haber verin lütfen.Bizler eski kamu çalışanı olarak bu durumlarda ilgililerden hesap sorulduğunu biliyoruz.Sizler inşallah takdirname vermiyorsunuzdur..

KALKINAMAYAN kağıdı (Piyasa öncesi işlem platformuna) kadar düşürme başarısını(!) gösteren yetkililer elinizde bir imkan varsa kağıdınızı borsadan çekin .Herşeyi KAPKARANLIK bir kağıdın boırsada ne işi var allahaşkına.Borsadaki yatırımcı aldığı kağıdın şiketinin ve yetkililerinin ne yaptığını ne yapmak istediğini bilmek ister.Hele hele bir KAMU kağıdının bu kadar bilinmeyenleri olurmu baylar bayanlar.

Merhaba.Bu sayfada kendimiz yazıyor kendimiz okuyoruz.1-2 arkadaşımız vardı onlarda kayboldular.Ama kağıtta durulacak gibi değil hakikaten.N e oılduğu ne bittiği belli değil.Zaten işlem gördüğü platformda hareket etmeside mümkün değil.SEbep olanlara selamlarımı bir defa daha gönmderiyorum.(!)

5. bu kağıdı (kalkınmayı) hikayesi var diye aldık.. ama hikaye masal oldu.. ne illet bir yönetimi varmış.. tuborg ta poipte ama tavana doymuyor.. genel müdür öztop desen, adamda çıt yok. KAP yok, olan kap ta şirket bilgilendirme formu.. çıkıp da KAP'a bir açıklama yapsanıza; daha önceki açıklamalarımızda her hangi bir değişiklik yoktur diye..

Kağıt resmen tuvalet kağıdına döndü.Yerlerde sürünüp duruyor.Sürünecek başka platform kaldımı allahaşkına.

7.  Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    Kağıt resmen tuvalet kağıdına döndü.Yerlerde sürünüp duruyor.Sürünecek başka platform kaldımı allahaşkına.
    tuvalet kağıdının bile bir işlevi ve önemi var.. ya bu kalkınmanın..

TOZUU kardeşim sizi yeni görüyorum bu KALKINAMAYAN kağıtta.Yeni girdiyseniz keşke katılmasaydaınız.Ben eskilerdenim ama nemalanamadım maalesef.Çok paramız varmış gibi bedelliyede katıldık.Son derece kötü yönetilen bir banka maalesef.Dolayısıyla kağıdıda böyle oluyor.Ama bu kağıdın seri tavanlarıda olmuyor değil.İnşallah dileyelim yine öyle bir seriye tesadüf ederiz..
    Son düzenleme : eldoR21; 04-02-2021 saat: 18:12.

Sayfa 413/457 İlkİlk ... 313363403411412413414415423 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •