Sayfa 415/458 İlkİlk ... 315365405413414415416417425 ... SonSon
Arama sonucu : 3664 madde; 3,313 - 3,320 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    TOZUU kardeşim benim yaşım 76 .Bir ayağım çukurda sizin anlayacağınız.Eylül'e kadar kim öle kim kala.Sağlıkla kalın.
    eldoR21, kardeşim dediğim için kusura bakma.. bundan sonra eldoR21 abi.. Allah sağlıklı ömürler versin hepimize..

2. net dönem karı 501 milyon.. veriler rakamlar ve büyüme çok güzel gözüküyor.. hadi kalkınma bir KAP daha ve kar'ı sermayeye aktarıyorum de..

Alıntı Originally Posted by tozuu Yazıyı Oku
    eldoR21, kardeşim dediğim için kusura bakma.. bundan sonra eldoR21 abi.. Allah sağlıklı ömürler versin hepimize..
    İnceliğiniz için teşekkür ediyorum.

Merhaba dostlar.Endeksin uzun zamandır eksiye geçtiğini gördünüzmü allahaşkına.Bizim rezil kağıt ne olduğunu anlayamadığım bir platformda 30-31 arasında gidip gelirken bugünde 29'lu rakamlara indi.Vallahi en büyük bedduayı, bu kağıdı ve dolayısıyla bizim gibi küçük yatırımcıları bedelliyle soyan 50-100 bin liradan aşağı ek tazminat almayan banka yönetim kademesine yapıyorum.Bilginiz ola.

5. eeeyyyyyy kalkınma, paralarımızı yedir bitirdin hala doymadın..

6. daha nereye kadar zorlayacaksın.. ** kalkınması..

7. 21.12.2020 tarihinden bugüne 43 iş günü oldu kağıt yerlerde sürünüyor.. şu an itibari ile LOT başına 3,38 TL zarardayız. beklediğimiz 43 iş günüde cabası.. bu özel bir şirket olmuş olsaydı, şirket yönetimi gerekli açıklamaları mutlaka yapıyor olacak ve yatırımcısını bilgilendiriyor olacaktı.
    Tabiki borsada kara ortak olduğun gibi zararada ortak olursun.. ama bu borsadaki herhangi bir kağıt değil. Bu TÜRKİYE KALKINMA VE YATIRIM BANKASI, (devletin bankası hazinenin elinde)
    2020 yılı için büyüme açıklandı, ciddi bir kar açıklandı ve bedelli sermaye artırımı ile hatrı sayılır bir tutar toplandı ancak hala adam akıllı bir açıklama bile yapılmıyor ve bu kağıdı poip'ten çıkarmıyorlar..
    bence sosyal mecraya, hisse yorum sitelerine bir bakmaları gerekir. bu vebal çok büyük.. GM. Öztop gazetelere demeç verirken halka arzlar gerçekleştireceğiz şunu yapacağız böyle olacak, şöyle yatırımlar yapacağız derken; şimdi ortalarda gözükmüyor.
    Bu açıklamalar ve şimdiki suskunluğu ile ALGI yaratmış olmuyor mu?

Aklım almıyor bu rezil kağıdın düştüğü duruma.Şuraya bakarmısınız endeks yine artıda bizim kağıt %4 ekside.Mübarek kandil gününde bu kağıdın bu hallere düşmesinde emeği(!) geçen herkeze selamlarımı(!) gönderiyorum.

Sayfa 415/458 İlkİlk ... 315365405413414415416417425 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •