Sayfa 419/457 İlkİlk ... 319369409417418419420421429 ... SonSon
Arama sonucu : 3654 madde; 3,345 - 3,352 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    Uzun zaman sonra tavan gördük.Böylesine sıkıntılı günlerde bugünkü tavan biraz umutlandırdı.İyi şeyler dileyelim iyi şeyler olsun inşallah.
    Günaydın.Tahta yapıcı benim yorumu görünce kızmış(!)olmalıki seans sonunda yine geriye çekdi rezil kağıdı.Ama yarattığı havayla birilerinin eline verdi rezil kağıdı tavandan.Hoş tahta yapıcıların bizzat kalkınma yöneticilerinin adamları olduğunuda biliyoruz ayrıca.

Günaydın dostlar.Hoş benden başkada kimsecikler yok sayfada.Bende bıktım bu rezil kağıttan.Çıkmayı denedim ne olduğu belli olmayan bir platformda işlem yapmak mümkün değil.Mübarek cuma gününde bizlere buı sıkıntıları yaşatan her kim varsa en iyi(!)dileklerimi gönderiyor vede bende sayfadan çekiliyorum.

3. Hırsa kapılıp buralarda esir olmayın.

Kalkınamayan bankanın , genel kurul olsada PARACIKLARIMIZI ARTTIRSAK diye dört gözle bekleyen yöneticileri.Piyasa öncesi platform denen saçma sapan platformdan çıkmaya hiç niyetiniz yok gibi.Benim gibi küçük yatırımcıların küçük yatırımlarının üstüne yatıp birilerine kredi verip iş yapıyor gözüküyorsunuz herhalde.Haram zıkkım olsun demekten başka bir şey söyleyemiyorum maalesef.
    Son düzenleme : eldoR21; 06-04-2021 saat: 11:10.

Rezil kağıt rezilliğine devam ediyor.Haklı olarak yatırımcıda ufak kar ve veya zararla kaçışı hızlandırdı gördüğüm kadarıyla.Sorumsuz bir yönetim ancak bu kadar berbat edebilir kağıdı.PİYASA ÖNCESİ İŞLEM PLATFORMUNDAN çıkmadıkça 10'lu rakamları bile görürüz bu gidişle.

SErmaye tavanının 2,5 milyar TL'dan !0 milyar TL'ya yükseltilmesine ilşkin sözleşme tadilinin tescil edilerek bugünkü (14.nisan.2021) Ticaret sicil gazetesinde yayımlanmış olduğuna ilşkin KAP bildirimi ile 31 marttaki genel kurul kararlarının bugün tescil edildiğine ilişkin KAP bildirimi inşallah iyi haberlerin müjdecisidir.
    Bekleyip görelim.Önce şu lanet platformdan çıkarıp kağıdı özgürlüğüne kavuştursalar yeter.

Kalkınma bankasının ne yaptığını bilmeyen yöneticileri anlaşıldıki son genel kurulu CEPLERİNİZİ DOLDURMAK için yapmışsınız.Yahu en azından adam gibi bir açıklama yapın NE YAPMAK İSTİYORSUNUZ?Bu rezil kağıdınızı hala borsada neden tutuyorsunuz?Pşiyasa öncesi platformda daha ne kadar kalmaya niyetlisiniz?Eğer küçük yatırımlarımızın üstüne yatmaksa maksadınız bilelim allahaşkına.Mübarek günlerde gerçekten ÇOK AH alıyorsunuz .Buı biline.

Ayda 25-50 bin lira para alan banka yöneticileri Hise net,my net,investing com.daki yorumları hiçmi okumuyorsunuz veya okumamazlıktanmı geliyorsunuz.Mübarek ramazan ayında hepiniz için hiçde hayırlı dua eden yok.PÖİP den ne zaman çıkılacak beyler.Bu platform işinize geliyor herhalde.Hiçmi yatırımcı için olumlu bir haberiniz olmayacak.

Sayfa 419/457 İlkİlk ... 319369409417418419420421429 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •