Special Days Image
Sayfa 424/457 İlkİlk ... 324374414422423424425426434 ... SonSon
Arama sonucu : 3654 madde; 3,385 - 3,392 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

K A L K I N M A B A N K A S I N I N Y E T K İ L İ L E R İ N E ..................................

B A Y L A R B A Y A N L A R ŞU P Ö İ P D E N E N B A T A K T A N K A Ğ I D I N Ç I K A R I L M A S I İ Ç İ N G E R E Ğ İ N İ Y A P I N L Ü T F E N ......

Sizlerin eksik işlemleri yüzünden kağıt göz göre göre en alt platforma indirildi.Üstüne üstlük kağıt en alt platforma inerken BEDELLİ ile hepimizi soyup soğana çevirdiniz.Hepimizin ahı üstünüzedir.
    B U V E B A L D E N K U R T U L M A K İ Ç İ N G E R E Ğ İ N İ Y A P I N L Ü T F E N .............................

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,256
    Şu aralar iyi trade yaptırıyor,ama 3.50 iken bana vermedi hisseyi üzülüyorum hala,3.70 olduğunda bile almamıştım,peşi malum 60,bütün bedellilerine katıldım,son bedellide 15 görmüştü,oradanda kaldırdık,60 sonrası tekrarında 20 altına sarktı peşi 24'e kadar çıktı,seviyorum bu hisseyi,iyi takip edene iyi kazandırıyor...ytd.

Oh be dünya varmış.Kağıttan çıktım ve kurtuldum.Kalanlara iyi şanslar.

Günaydın bu sayfaya gözatanlara .Kağıttan çıktım ama izlemeye devam ediyorum ne iş yaptığı belli olmayan bankayla rezil kağıdını izlemeye.Anlamak mümkün değil.Hep söylüyorum.Amaçları bütün ortakları kağıttan bir şekilde kaçırmak herhalde.PÖİP denen bir batağa soktular ,harika bankacılıklareı sayesinde ve dönüpde bakmıyorlar bile şu dolandırdığımız küçük yatırımcılar ne alemde diye.gerçekten rezil bire kağıt oldu.

Bir kamu bankası herkezin gözü önünde küçük yatırımcıyı S O Y U Y O R .Ama kimsenin gıkı çıkmıyor.İnvesting com.ve maynet'deki kalkınma sayfasında bu konuda yazan tüm arkadaşların yorumlarına katılıyor ve gerek banka yöneticilerini gerekse bu olanlara gözgöre göre imkan verenleri K I N I Y O R U M .

Uzun zamandır sayfada kimsecikler yok haklı olarak ama saat 18.'den itibaren eski yeni bazı dostları göreceğimizi düşünüyorum.KAP'a gönderilen 3-4 bildirim bayağı umut verici gibi görünüyor.İnşallah herşey uzun zamandır beklediğimize değer.İyi şeyler dileyelim iyi şeyler olsun dostlar.

En son yorum yaptığım 22 ekim tarihinden bu yana 17 gün geçmiş.Değişen bir şey yok.Endeks sürekli artıda bizimki eksilerde gezip duruyor.Bu PÖİP kağıdın 1 senedir maalesef sistemini bozdu.

Vefatının 83. yılında ULU ÖNDER ATATÜRK'Ü özlem,sevgi ve minnetle anıyorum.Ruhun şad olsun.

Sayfa 424/457 İlkİlk ... 324374414422423424425426434 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •