Sayfa 430/457 İlkİlk ... 330380420428429430431432440 ... SonSon
Arama sonucu : 3654 madde; 3,433 - 3,440 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

Alıntı Originally Posted by efeeren Yazıyı Oku
    Günaydın.EFEEREN kardeşim sayfaya hoşgeldiniz öncelikle.Bilgilendirmeleriniz için teşekkürler.Uzun zamandır bu lanet kağıtta olan 76 yaşında bir büyüğünüz(büyük olasılıkla)olarak benim bu kağıttan hiç ümidim yok.Aynı bilgiler geçen senede vardı diye hatırlıyorum.Yinede bir umut bekliyecez.Öncelikle PÖİP batağından çıksın yeter.Selamlar.

küçük yatırımcıyı sıfırlamakla görevli KALKINMA BANKASI YÖNETİCİLERİ mübarek cuma gününde dualarım(!)hep sizden yana.Allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın.Hangi yüzle hala o koltuklarınızda oturuyorsunuz anlamak zor.
    Bıo rezil kağıdınızı borsadan çekin allahaşkına.Çin işkencesinden bıktık usandık.

Hale bakarmısınız saat 14. itibariyle DİP yaptırdılar.Şimdi daha rahat BEDDUA ediyorum.Allahdan bulun sebep olanlar.
    Son düzenleme : eldoR21; 21-01-2022 saat: 14:13.

Saat 14.'de dip yapan kağıt günü %1.95 artıda kapattı.Herhalde birileri ağlamalarımızı duydular.İyi hafta sonları buralara bakan dostlara.

SOYGUNCU YÖNETİM sayesinde BİNDİK ALAMETE GİDİYORUZ KIYAMETE.Kamu bankası oldukları için ne takip eden vasr ne hesap soıran.
    SPK başkanı dün piyasayı bozanları şikayet edin diyordu konuşmasında.Alın şikayet ediyorum.

BEYLER BİR KAMU BANKASI PÖİP DENEN BATAĞA SAPLANMIŞ BORSADAKİ REZİL KAĞIDI İLE İKİ SENEDİR KÜÇÜK YATIRIMCIYI SOUYOR.DAHA DOĞRUSU RESMEN VE HİLE İLE SOYULDUK.

Değişen hiçbir şey yok adi kağıtta.

Öncelikle benim gibi tüm KALKINMAZEDE dostlarımın(kaldıysa tabii)mübarek kandilini kutluyorum.

2 senedir bu rezil kağıtta anamızdan emdiğimizin burnumuzdan gelmesine neden olan adı kalkınma olan ama bir türlü kalkınamayan kurumun en tepesindekilerden en alttaki sorumlularına kadar her kim varsa MÜBAREK GÜNDE hakkımı helaL etmiyor bizim üzerimizden kazandıklarının haram zıkkım olmasını diliyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,281
    Sanırım iktidar paraları yürüttüki çok düştü,arada bedelli paralarıda kaynadı,kimi kime şikayet edeceksinki.

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Sanırım iktidar paraları yürüttüki çok düştü,arada bedelli paralarıda kaynadı,kimi kime şikayet edeceksinki.
    Çıldırmamak mümkün değil.SPK ne iş yapar allahaşkına.RESMEN VE HİLE SOYUYORLAR HEPİMİZİ.

Sayfa 430/457 İlkİlk ... 330380420428429430431432440 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •