Sayfa 431/458 İlkİlk ... 331381421429430431432433441 ... SonSon
Arama sonucu : 3664 madde; 3,441 - 3,448 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

KAP'a gönderdikleri 5 bildirime rağmen ancak %1,8 primlenen bir rezil kağıt.Demekki bildirimler fasa fiso cinsinden yatırımcının nazara almadığı bildirimler.
    PÖİP batağından çıkılmadığı müddetçe bu rezil kağıdın primlenmesi mümkün görülmüyor.Bankanın küçük yatırımcıyı batırmaktan başka bir işe yaramayan yöneticilerine en iyi(!)dileklerimi bir defa daha göndermeyi bir borç biliyorum.

Borsanın en kötü kağıdının ortağı olmak gerçekten çok kötü bir duygu.Ben bunu hissediyorumda bu rezil kağıdın sahibi olan kamu bankasının ÇOK BAŞARILI(!)ÇOK ÇALIŞKAN(!)yöneticilerinin içleri çokmu rahat merak ediyorum.

KAP'a yine bildirim göndermişler.Gönderrdikleri bildirimlerin çoğu yönetim kurullarının yeniden teşkili ile ilgili.Sürekli yeni isimler .Kamu bankası olunca böyle oluyor.Nemalandırılmak istenen ne kadar kıyıda köşede yetkili yetkisiz insan varsa atanıyor..Zonguldak milletvekili DEniz Yavuzyılmaz bu konuyuda ele alıp bankanın yönetimindekilerin aldıkları MAAŞLARI ve geldikleri yerlerle ihtisaslarını bir inceliyiverse.

Resmen ve hile ile KÜÇÜK YATIRIMCIYI SIFIRLAMA OPERASYONU devam ediyor.Bu konuda KALKINAMAYAN BANKANIN sadece ceplerıni doldurmakla meşgul sürekli değişen yönetim kademesi GERÇEKTEN ÇOK BAŞARILI(!)oldu son iki yıldır.Şimdide sorsanız ukrayna-rusya gerginliğini gerekçe gösterirler .Vallahi bu kadar KÜÇÜK YATIRIMCI AHINI alan karar vericilerin hala oralarda nasıl kalıyor olduklarını düşünmüyor değilim.

Aylardır ÇİN İŞKENCESİ misali ufak ufak düşerek iyice sinirlerimizi bozmuşlardı.Bugünkü savaş krizi sonrası RUS İŞKENCESİ başladı.Artık seri diplerle sıfırlanırız(!).ÇİN işkencesindende kurtuluruz artık.

Bizim KALKINAMAYAN BANKANIN AĞALARINA gün doğdu.Ne yapalım ukrayna krizi vurdu kağıdı diyeceklerdir.Bende cevap veriyorum . BU REZİL KAĞIDI 2 SENEDİR KİM İYİCE REZİL HALE GETİRDİ,KİM PÖİP BATAĞINA SOKTU AĞALAR.

KARA PERŞEMBEDEN sonra herkez yeşile döndü bizimki İNİŞE VE EKSİYE devam.

DEmekki aylardır buralarda eleştiri yapmakta haklıymışız.İşlerinin sadece küçük yatırımcıyı iflasa sürüklemek olduğunu yazdığımız banka ağalarının bankanın toparlanması için hiçbir şey yapmadıklarını yazdık durduk.ZAten başarısız çalışmalarının sonucu bir yıla yakındır PÖİP batağından çıkamıyoruz.Bugünde FİTCH değerlendirme kuruluşu kredisini düşürmüş başarısız bankanın.Olan yine bize oldu tabii.Ağaların işini kolaylaştırdı FİTCH .Onlar zaten çin işkencesiyle aşağıya çekiyorlardı rezil kağıtlarını şimdi daha rahat çekerler.

Sayfa 431/458 İlkİlk ... 331381421429430431432433441 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •