Sayfa 432/458 İlkİlk ... 332382422430431432433434442 ... SonSon
Arama sonucu : 3664 madde; 3,449 - 3,456 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

KAKINAMAYAN BANKANIN SADECE CEPLERİNİ DOLDURMAKLA MEŞGUL AĞALARI bu rezil kağıdınızı çıkarın şu borsadan.Hoş PÖİP BATAĞINDAN çıkaramıyorsunuzki (İŞİNİZEDE ÖYLE GELİYOR ZATEN)borsadan çıkarasınız.Sizde böyle giriyorsunuz üstlerinizin gözüne herhalde.

Yeniden döndüm sayfaya.Genel kurul sonrası 2 gündür bir hareklenme var paramızı pul ettiğimiz kağıtta.İnşallah tamamını olmasa bile kısmende olsa zararımızın birkısmını kurtarırız.Daha iyi günlerimiz olsun inşallah.Önce sağlık tabii.

Bir günlük yalancı bahardan sonra geriye döndük yine.Bizim AĞALAR genel kurulda ceplerini toparladılar .Onlar erdi muradına biz çıkalım kerevetine demekten başka yapacak bir şey yok.AĞALAR genel kurulda PÖİP'den çıkılması için girişimde bulunacağınıza dair söz erdiğinize ilişkin duyumlar aldım.KURTARIN BU PÖİP BELASINDAN BU KAĞIDI LÜTFEN.

KALKINAMAYAN BANKANIN yönetim kadrosu sırf ceplerini doldurmak için yaptıkları genel kurulda ceplerini doldurdular ve işleri bitti(!)Rezil kağıtları sayesinde sürünmeye devam ediyoruz.BU yönetimden bu işlerin hesabını soracak kimse yokmu allahaşkına.

Sizin derdiniz nedir bizimle allahınızı severseniz tahta yapıcılar.Endeks artıda bizimki ekside açıyor seansı aylardır hatta yıllardır.Bu nasıl bir hainlik aymazlaık vurdumduymazlıktır ceplerini genel kurulda dolduran AĞALAR İnanın mübarek günlerde hergün kulaklarınızı çınlatıyorum(!)Rahat olun(!)

Günaydın okuyan arkadaşlara.Tabiki KALKINAMAYAN BANKANIN AĞALARINA sadece GÜNÜNÜZ ZEHİR OLSUN diyorum.
    Sabah sabah internette gazete sayfalarını gezerken habEr başlıklarından birinde BORSAYI KAR SATIŞLARI STRESİ SARDI deniyor.Bizim rezil kağıtta ne karımız varki kar satışı olsun allahaşkına.Ama en önde bizim rezil var.Dün 7 tane bildirim göndermişler KAP'a .Bir tanesinde küçük yatırımcıyı umutlandıran bilgi yok.Özetle CEPLERİNİ DOLDURMAK için yaptıkları genel kurulda aldıkları kararları var..DOSTLAR ALIŞVERİŞDE GÖRSÜN:Bankadan yeni nemelanacak ağaların bilgilerini veriyorlar.Bir yerleşemediler bankaya.

KALKINANAĞALAR BANKASI bildiğini okuyor.Tüm banka hisseleri endeksi haftalardır yukarı taşırken bankadan başka herşeye benzeyen banka bizleri sömürmekten başka birşeye yaramıyor.. Bizleri bu hallere düşüren vede bu hissenin hala ve hala PÖİP batağında kalmasında hiçbir sakınca görmeyen banka AĞALARINA lanetlerimi gönnderiyorum.Lütfen kabul buyursunlar(!)

Endeks %2,5 artıda bizim rezil hisse %1,5 ekside.Cepleriğni doldurmakla meşgul KALKINANAĞALAR çıkarın bu tuvalet kağıdından bile adi kağıdınızı borsadan.

Sayfa 432/458 İlkİlk ... 332382422430431432433434442 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •