Sayfa 440/458 İlkİlk ... 340390430438439440441442450 ... SonSon
Arama sonucu : 3664 madde; 3,513 - 3,520 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

Günaydın.REFEBA kardeşim arasıra baktığım için sayfaya mesajınızı yeni gördüm.Rezil kağıttan bir şekilde kurtulduğunuz için sevindim.
    Son günlerde medyada borsada dönen dolaplara ilişkin haberleri sıkca görünce bu KALKINMA kağıtlarında döndürülen ve küçük yatırımcıyı BATIRAN dolaplarında bir gün gündeme geleceğini düşünüyorum. bu kağıtta çok büyük dolapların döndüğüne inananlardanım.2 defa bedelli açıkla kağıtları küçük yatırımcının eline ver bir şekilde ondan sonrada kağıdı PÖİP'e indir.Aylardır PÖİP'de kağıt.Alsan alamıyor satsan satamıyorsun.Yöneticilerin ne yaptığı belli değil.

Borsa gündemi oldukça karmaşık günlerden geçiyor.Ben 2-3 senedir KALKINMA kağıdındada normal işlemler yapılmadığını düşünenlerdenim.2 defa bedelli açıklayan vede dünyanın gelirini sağlayan bir kamu bankası kağıdı PİYASA ÖNCESİ İŞLEM PLATFORMUNA kadar nasıl iner allahaşkına.Yokmudur bu olanların hesabını soracak bir merci.İlgililer yetkililer bu işlerin altındada bir şeyler var gibi.Olan küçük yatırımcıya oldu.
    Endeks nerelerde rezil kağıt nerelerde.Bugünde dip yapmak için büyük bir uğraş içinde kağıt.
    Son düzenleme : eldoR21; 02-09-2022 saat: 13:59.

Endeks rekor peşinde KALKINMA dip peşinde.Utanın bir türlü utanamayanlar.

Yediğim büyük kazık nedeniyle kağıdı ve sayfayı takip etmeden yapamıyorum.Kağıtla hiçmihiç ilgilenmeyen bir yönetim.Sadece yeni yeni adamları bankadan menalandırma teşkilatı olmuş banka.Dünde laf ola beri gele cinsinden KAP'a yapılan bir bildirim.Yatırımcıyı ilgilendiren hiçbir bildirim yok.
    Kağıdı evirdiler çevirdiler PÖİP batağına soktular ve yan gelip yatıyor aylardır ilgisiz alakasız yönetim.İnşallah bunlardanda hesap sorullur bir şekilde .

Günaydın okuyan dostlara.Kendi kendime ahdettim bu rezil kamu bankası kağıdı PÖİP batağından çıkana kadar ömrüm müsait ettiği sürece yazacağım.Amacım GÖRMEYEN GÖZLERİN SORUNU GÖRMESİ........Bu bankanın başındakiler öyle veya veya böyle bu rezil kağıtlarıyla ben dahil oldukça çok sayıda küçük yatırımcının kanına girdiler.Arka arkaya 2 tane BEDELLİ açıklayan bir kağıt nasıl olurda PÖİP'e girer anlaşılır gibi değil.2 senedir bataklıktan çıkmadığı gibi fütursuz sadece 4-5 maaş hesabı yapan yöneticilerden en ufak ses çıkmıyor .PESKİ PES.

Borsada dönen dolaplar ,ancak son 15 günde banka kağıtlarında görülen anormal çıkış ve inişlerden sonra gündeme geldi.Halbuki KALKINMA isimli ne yaptığı belli olmayan kamu bankasının rezil kağıdı 3 senedir küçük yatırımcısını batırdı.Vede batırmaya devam ediyor.

İKİ DEFA BEDELLİ AÇIKLAYAN BİR ŞİRKET NASIL OLUYORDA PÖİP DENEN BATAĞA İNEBİLİYOR VEDE BİR TÜRLÜ ÇIKAMADIĞI GİBİ KİMSELERDENDE SES ÇIKMIYOR.

SAYIN YETKİLİLER KÜTFEN BİR EL ATIN BU KAĞITTAKİ HAREKETLERE.

Piyasaların iyi günündede kötügünündede ÜÇ SENEDİR yatırımcısını resmen çökerten başka bir özel veya kamu hissesi varmı allahaşkına.Birde üstüne üstlük PÖİP batağınada girerek rezil ettiler küçük yatırımcının yatırımlarını.Bana göre bu kağıdı 3 senede hergün dahada rezilleştirme başarısını(!)gösteren en tepedekilerden aşağı doğru herkeze madalya(!)verilmeli.

İstanbul borsasında özellikle küçük yatırımcıyı batıran son haftalardaki oyunları araştırmakla görevli arkadaşların (VARSA TABİİ)öncelikle BU KALKINMA DENEN ne yaptığı belli olmayan kurumun kağıdında 3 senedir dönen dolapların araştırılmasını öneriyorum.PÖİP BATAĞINA BU REZİL KAĞIT NEDEN konuldu.2 defa bedelli açıklayıp paraları toplayıp kağıdı PÖİP batağına sokmak neyin nesidir allahaşkına.

Sayfa 440/458 İlkİlk ... 340390430438439440441442450 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •