Sayfa 441/441 İlkİlk ... 341391431439440441
Arama sonucu : 3524 madde; 3,521 - 3,524 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    11,529
     Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    İstanbul borsasında özellikle küçük yatırımcıyı batıran son haftalardaki oyunları araştırmakla görevli arkadaşların (VARSA TABİİ)öncelikle BU KALKINMA DENEN ne yaptığı belli olmayan kurumun kağıdında 3 senedir dönen dolapların araştırılmasını öneriyorum.PÖİP BATAĞINA BU REZİL KAĞIT NEDEN konuldu.2 defa bedelli açıklayıp paraları toplayıp kağıdı PÖİP batağına sokmak neyin nesidir allahaşkına.
    2o üstüne atınca hepsini postaladım,bütün yazdıklarına ise katılıyorum.

2. Borsadaki spekülatif hareketlerin incelenmekte olduğunu Sayın Cumhurbaşkanı söyledi.Bu KALKINMA denen ne yaptığı belli olmayan kamu bankasının kağıdında 3 seneye yakındır küçük yatırımcı aleyhine dönen dolapların muıtlaka araştırılması gerekiyor bu arada.Hatırlatırım.

3. Olacak iş değil.endeks ve banka hisseleri %7 primlenmiş durumda kalkınma denen ne yaptığı belli olmayan bankanın kağıdının dip yapmadığı kaldı.borsayı inceleyen beyler bu rezil kağıdın 3-4 senedir küçük yatırımcısını nasıl iflaslara sürüklediğini görün lütfen.yetti artık gerçekten.

4. Küçük yatırımcının küçüldükçe küçülmesine neden olan KALKINMA bankasının beceriksiz yönetimi allah hepinizi nasıl biliyorsa öyle yapsın NOKTA

Sayfa 441/441 İlkİlk ... 341391431439440441

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •