Sayfa 445/458 İlkİlk ... 345395435443444445446447455 ... SonSon
Arama sonucu : 3664 madde; 3,553 - 3,560 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

Borsada işlem gören bir kağıtta koskoca bir günde en azından bir lot alım veya bir lot satım olmazmı allahaşkına. Bu nasıl bir bankadır bu nasıl bir kağıttır anlamak mümkün değil.Ben sebep olanlara yine en derin selamlarımı(!) gönderiyorum

İyi bir gün olması dileğiyle .
    Hisse net'de bu sayfaya yazan olmadığı için İNVESTİNG COM:'dan yorumları takip ediyorum.Bu sabahki yorumların hepsine katılıyorum.
    Benim fazla bir şey söylememe gerek yok. Gerçekten küçük yatırımcısı üzerinden her türlü saçmalığı yapan başka bir banka yok .Hemde bizimki devlet bankası.Ne yazıkki bu konuya el atanda yok.Hiçbir yatırım yapmadan 3 seneyi aşkındır PÖİP batağından bilerek veya bilmeyerek çıkarılmayan bir kağıtta 3 defa kısa aralıklarla BEDELLİ talebi neyin nesi allahaşkına.Yuhki yuh.
    SPK yetkililerinin bu konuya dikkat etmesi gerektiği görüşündeyim çok geç olsada.

Bu rezil kağıdın borsada işlem görüyormuş gibi durmasına akıl erdiren varmı allahaşkına.iki gündür sadece 1 kuruş artıya geçmişdi şimdi oda gitti.allah sebep olanları nasıl biliyorsa öyle yapsın.

4. Hisseyi elimizden almak için POIP uydurdular.neymiş halka acıklık cok azmış derinlik yokmuş falan filan.tüm amaç insanların hareket kabiliyetini kısıp hisseyi ve islem gören tahtasını kıskaca almak.alım satım yapılamaz hale getirip paraya ihtiyac duyum mecburen satanların hisseletini toplamak icin uydurulmus bir serefsizce piyasa POIP( icat edenlerin ailelerine kefen parası olsun tüm kaybedenlerin emekleri)

5. Haa söz veripte bu.piyadan cıkacagız deyipte muhtemelen bir sürü insanın kaybetmesine sebep olanda umarım bu tüm kaybettirdiklerinin emekleride ailene kefen parası olur.

6. Yalancı genel müdür istifa....allah belanı versin insallah

7. Halk ve vakıf tavan oldu.yani kamu bankaları..iste bu sebeepten bizim hissenin serefsizden olma namussuzdan doğma tahtacımız bu seans 15.01 yapmazsa bur sey bilmiyorum.

Alıntı Originally Posted by turbulans Yazıyı Oku
    Halk ve vakıf tavan oldu.yani kamu bankaları..iste bu sebeepten bizim hissenin serefsizden olma namussuzdan doğma tahtacımız bu seans 15.01 yapmazsa bur sey bilmiyorum.
    Aynen katılıyorum. bu rezil kağıdı başımıza bela edenlerin vede bu rezil kağıtla küçük yatırımcının soyulmasına müsaade edenlerin hepsine selamlarımı(!)gönderiyorum birdefa daha.

Sayfa 445/458 İlkİlk ... 345395435443444445446447455 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •