Sayfa 51/458 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 3664 madde; 401 - 408 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

1. Sessizce beklemeye devam 👍✔️ Ekim Ayı Geldi Olumlu Haberler Düştükçe Yükselişe Devam YTD!Kendi Sahsi Dusuncem

2.  Alıntı Originally Posted by mtes Yazıyı Oku
    Çok teşekkür ederim üstadım

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Ben kaç tım 6,63-11,80 yeter 1 haftada , numunelik 100 lot kaldı anı hatıra ....

Bazen yaşlı amcaların sözünü dinlemek lazım.ben babamın öldüğü yaştayım.sen de yaşlandığın zaman umarım bu sözü hatırlarsın delikanlı.benim maya tuttu.tavsiyeme uyanlar kazandı.daha yol var gibi....hepinize iyi kazançlar.ben arada bir bakıyorum hisseye.hakkımda yapılan yorumları yeni gördüm.ama tecrübe de önemli değil mi delikanlı.....
    yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.şahsi değerlendirmelerimdir.

Smile

Alıntı Originally Posted by piton123 Yazıyı Oku
    sevgili kardeşlerim.90 lı yıllardan beri bu eski adı ile tkbnk yeni adı ile klnma hisse senedini takip ederim.o yıllarda çok kısa bir sürede hisseyi 5 tl. Den 60 küsur tl ye yükselttiler.o gün de bu günkü durumun aynısı vardı.yani devlet yatırımlarını bu banka üzerinden artırmak için gerekli tedbirleri alacağız.demişti ve kağıt her gün açılışta tavan olup 11 kat gidene kadar da alım fırsatı vermedi.benim yaşımda olan borsa mesaisi yapanlar hatırlar.şimdi ise aynı dalga geliyor gibi.ben emekliyim zaman geçirmek ve bir uğraşım olsun diye çok küçük bir miktarla kağıda girdim.söylemesi ayıp olmasın 1000 lot. Tarih tekerrür ederse sıfıra yakın bir araba parası çıkarmak gönlümden geçen.bu sayfayı okuyanlar bilsin istedim.amacım kimseyi etkilemek değil.benim ki nasrettin hocanın ya tutarsa fıkrası gibi.tebessüm ettiniz ise ne mutlu....iyi hafta sonları olsun hepimize....
    hatırlanması için....

6.  Alıntı Originally Posted by piton123 Yazıyı Oku
    hatırlanması için....
    Ben sizin yazınızı okudum ,ben aza kanaat getirdim, geçmişte 2-3-4-5 TL leri gördüğü için çekindim açıkçası,
    teşekkür ediyorum inşallah dediğiniz gibi olur kazanırsınız ? aslında geçen de tavan a götürdü tavan yapmadı , mal istediğini anladım , hayırılısı her kes için,yatırım tavsiyesi deildir...

Alıntı Originally Posted by bay tomi Yazıyı Oku
    ben sizin yazınızı okudum ,ben aza kanaat getirdim, geçmişte 2-3-4-5 tl leri gördüğü için çekindim açıkçası,
    teşekkür ediyorum inşallah dediğiniz gibi olur kazanırsınız ? Aslında geçen de tavan a götürdü tavan yapmadı , mal istediğini anladım , hayırılısı her kes için,yatırım tavsiyesi deildir...
    ağız tadıyla güle güle harcarsın inşallah.

8. @mtes dostum tavanda Ne Kadar Lot Var Paylaşım yapabilirsen Sevinirim Simdiden Teşekkürler :!YTD

Sayfa 51/458 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •