Sayfa 52/457 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 3654 madde; 409 - 416 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

181000 lot
    yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.şahsi değerlendirmelerimdir.

2. @piton123 Teşekkürler paylaşım İçin

3. Brüt takas gelemeseydi adım gibi eminim Pazartesi’de tavandı yazık oldu aq spksı herkes zarar etsin kimse kar etmesin demi amacın o

4.  Alıntı Originally Posted by Future1905 Yazıyı Oku
    Brüt takas gelemeseydi adım gibi eminim Pazartesi’de tavandı yazık oldu aq spksı herkes zarar etsin kimse kar etmesin demi amacın o
    Hızlı gitmesin yavaş yavaş sakince....

5. Gidecek Olan Hisse Gider Hikayesi Beklentisi Olan Tahminim Pazartesi 12-50 deneriz Sanki YTD:! KENDİ SAHSİ DUSUNCEM

ağlata ağlata gittti be )
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

7.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    ağlata ağlata gittti be )
    AMA TEK URKUTUCU OLAN SAHSEN BENIM ADIMA ınve... ADLI SITEDE MUTHIS INANILMAZ BIR GAZLAMA OPERASYONU BASLAMIS.
    100-200-500 OLACAK YAZANLAR MI ARARSIN.KATARDAN 15 MILYAR GELECEK DIYENLER MI ARARSIN...
    BI GIRIP OKURSANIZ HISSEYI HEMEN SATMAK ICIN PZT OLMASINI BEKLERSINIZ..
    KARIKATUR GIBI TIPLER TUREMIS BIRDEN...ONLARCA AYNI KISI FARKLI PROFILLERLE SU OLACAK BU OLACAK DIYE YAZMAYA BASLAMISLAR... TEK KORKUM BUDUR..BUNLAR BIRDEN COGALIYORSS ENDISE ETMEK LAZIM..

Pazartesi sabah panik yapıp satanlar kaybeder

katardan gelecek 15 milyar dolar bu bankaya direk yatarsa siz o zaman bakın birde)) ytd

Arkadaşlar güzel olan ne biliyor musunuz benim gördüğüm kadarıyla öyle alırı olumsuz düşünen yok forumda ki buda iyiye işaret. Yani genel düşünce tren yeni kalkıyor )

p.tesi bu fiyata alamazsın açılış fiyatının üstünde fiyat ver ki alabilesin takip et ona göre fiyat ver

Yavuz bey istanbuldan kaynağim saglam yerden yani amacim kimseyi yonlendirmek değil ! Bana sadece şunu soylediler al ve hisseyi 3 5 ay sonra gőr dediler .Dedikleri cikiyor 1 haftadir .Ve en son bugun gorustugumde kesinlikle ama kesinlikle satmami soyluyorlar .Bugun asgida yorumlarda emekli bir abimizin 90 yillarda olan orneğin aynisi soylediler.O yuzden ben 3500 lotla girmistim ve pazartesi asagida sozunu verdim yuksek girecem ne olursa olsun .Ama suna eminim gűlen biz olacağız

kesinlikle satmami soyledi arkadas dogru yazmisim ama! kesinlikle satmami hatta ben kendi istegimle tekrar yuklu girecem pazartesi ytd

Ulan konuşmıyım diyorum zor tutuyorjm kendimi pazartesi satan satsın alıcı benim şimdiden emir giriyorum 200 bin lot serbest emir girecem götüne güvenmeyen uşak hisseleri bana istediği fiyattan satsın

DAHA YAZAMIYORUM...SUNLARIN HALINE BAKIN..TADIMI KACIRDILAR SABAH SABAH...

Sayfa 52/457 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •