Sayfa 53/458 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon
Arama sonucu : 3663 madde; 417 - 424 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

1. Coşkuda SAT Panik'te AL :! Buralar Yine Dolmuş Durağı qibi Olmuş Farklı Farklı Tipler Gelmiş 7-8 lrde Neden Gelmediniz La Siz ? YTD !!

2. Bu kağıttan alanlar sabaha kadar uyuyamışlardır Açık söylüyeyim ben cuma iş te çalışırken Meclise sunulan tasarıdan ben hisseyi sattıktan sonra okudum ve elimdede numune 100 lot numune bıraktım demiştim, tasarıyı görseydim seans içinde sattığım fiattanda artırırdım açık söylileyim , tasarıda Ban ka denmiş ama Bankacılık Kanuna tabi deil, gelirler ve damga hariç,Konsolide bilonço ya dahil deil ve gelen fon kullanma yetkisi Reis te . Cumhurbaşkanlığına tahsisli bir fon görüntüsü uyandı bende, Halka açıklık oranı çok az % 2 bu kafamı kurcalıyor,Meclisin ilk açılıp hemen ilk plana alınması çok önem arz ettiği anlamına gelir ben bu kadar öne alınacağını şahsen düşünemedim, her kes için hayırlısı olsun diyorum,Brüt takas gelmesi biz küçükleri etkilemezde büyük oyuncular nasıl etkilenir bilemiyorum şahsen , her kese bol kazançlar.

3. Yani sattığınıza pişman mı oldunuz tam anlayamadım

Venus Z20 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Evet pişman oldum , her şey kısmet , onümüzdeki seanslara bakicam fırsat verirse yerine koyarim vermesse el sallarız yapacak bir sey yok.....

5. Ürkütücü korkutucu birşey Yok elinde hisse olanlar tabikide seviniyorlar hayal kuruyorlar hedef belirliyorlar kendilerince gayet normal birşey olmayanlar ise bu hisseyi basım alırım hangi fiyat doğru fiyat alış fırsatı verilmi gibi tartışmalar yapıyorlar bence gayet normal hissede olan bizler için bu zamanların tadını çıkaralım kahvemizi çayımızı alıp sakin şekilde ekranımıza bakalım piyasa her zaman en doğru fiyatı kendi bulur

6. Varlık Fonu'ndan sonra şimdi de Kalkınma Fonu
    Varlık Fonu'ndan sonra şimdi de Kalkınma Fonu

Türkiye Kalkınma Fonu adı altında ikinci bir süper yetkili fon kurulacağı belitiliyor.
    Yapısı tümden değiştirilecek olan Türkiye Kalkınma Bankası (TKB) bünyesinde Kalkınma Fonu adında yeni bir fon kurulacacağı beliritliyor. Fon, öncelikli gördüğü sektör ve firmalara uzun vadeli, düşük faizli kredi verecek.

Fonun kaynağının büyük bölümü ise bütçeden sağlanacak. AKP Grup Başkanvekilleri Naci Bostancı ile Mehmet Muş, TKB'nin yeniden yapılandırılmasını öngören yasa teklifini TBMM'ye sundu. Teklife göre, bir dönem dağıttığı teşvikli kredilerinin önemli bir bölümü geri dönmediği için yoğun eleştirilere uğrayan TKB'nin yapısı sil baştan değiştiriliyor. Banka, tıpkı 2001 krizinin hemen ardından yeniden yapılandırılan Ziraat Bankası ve Halkbank gibi kapsamlı bir revizyona tabi tutulacak. Banka, kanun ya da Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle kaynağı tahsis edilmek suretiyle çeşitli sektörlere kredi vermek üzere görevlendirilecek. Görevlendirme için gereken kaynağın hangi kurum ya da kuruluş bütçesinden karşılanacağına Cumhurbaşkanı karar verecek.

Banka bünyesinde Türkiye Kalkınma Fonu adı altında yeni bir fon ve bu fona bağlı alt fonlar kurulacak. Bu fon da tıpkı Türkiye Varlık Fonu gibi başta ihale yasası ve denetimler olmak üzere bir çok yasadan muaf olacak. Fon eğer gelir elde ederse tüm gelirleri bütçeye gelir yazılacak. Haberin devamı>>>

7.  Alıntı Originally Posted by Hitit Yazıyı Oku

Türkiye Kalkınma Fonu adı altında ikinci bir süper yetkili fon kurulacağı belitiliyor.
    Yapısı tümden değiştirilecek olan Türkiye Kalkınma Bankası (TKB) bünyesinde Kalkınma Fonu adında yeni bir fon kurulacacağı beliritliyor. Fon, öncelikli gördüğü sektör ve firmalara uzun vadeli, düşük faizli kredi verecek.

Fonun kaynağının büyük bölümü ise bütçeden sağlanacak. AKP Grup Başkanvekilleri Naci Bostancı ile Mehmet Muş, TKB'nin yeniden yapılandırılmasını öngören yasa teklifini TBMM'ye sundu. Teklife göre, bir dönem dağıttığı teşvikli kredilerinin önemli bir bölümü geri dönmediği için yoğun eleştirilere uğrayan TKB'nin yapısı sil baştan değiştiriliyor. Banka, tıpkı 2001 krizinin hemen ardından yeniden yapılandırılan Ziraat Bankası ve Halkbank gibi kapsamlı bir revizyona tabi tutulacak. Banka, kanun ya da Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle kaynağı tahsis edilmek suretiyle çeşitli sektörlere kredi vermek üzere görevlendirilecek. Görevlendirme için gereken kaynağın hangi kurum ya da kuruluş bütçesinden karşılanacağına Cumhurbaşkanı karar verecek.

Banka bünyesinde Türkiye Kalkınma Fonu adı altında yeni bir fon ve bu fona bağlı alt fonlar kurulacak. Bu fon da tıpkı Türkiye Varlık Fonu gibi başta ihale yasası ve denetimler olmak üzere bir çok yasadan muaf olacak. Fon eğer gelir elde ederse tüm gelirleri bütçeye gelir yazılacak. Haberin devamı>>>
    İşte bu yüzden diyoruz 20 de olacak 30 da şuna bak böyle haberler var ama forumda kimse Yok ky yok bu kağıtta zaten sadece 4 milyon lot var dışarda 2 milyonu toplu sıkıntı Yok tavan serileri olacağını düşünüyorum büyük ortak kaç tavan sonra satmaya karar verir onu bilemem 15 ine kadar rahatlıkla 20 görülecektir ytd iyi hafta sonları

8. Yaklaşık bir ay önce katar devleti Türkiyeye 15 milyar doğrudan yatırım yapacağını ilan etti.daha sonra türkiye finans sistemi kendi swap sistemini kuracağını açıkladı hazırlıklar yapıldı ve pazartesi sistem faaliyete geçiyor.ne hikmetirki meclis tatilden dönüşünde Kalkınma bankasının yeniden yapılanması ile alakalı çalışmaya girecek.bildigimden değil sadece hissi söyle düşünüyorum;konunun katarla bir alakası düşünüyorum.ayrıca meclis komisyonunda görüşülecek olan ve basındada okuduğumuz metne komisyonda şu meşhur (Atatürkün iş bankası mirası)hisselerde buraya devredilmesi gibi bir durumda olabilir

Sayfa 53/458 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •