Sayfa 147/458 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247 ... SonSon
Arama sonucu : 3664 madde; 1,169 - 1,176 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

1. Hiç kimsede derinlik Yok galiba kaç defa takas isteyen oldu hiç kimse paylaşamadığı 😂😂

2. şu var bende işinizi görürse))
    bir ara zengin olunca alıcı satıcı vs tüm ekranları artıracağım))
    http://web.matriksdata.com/FinanceDa...zi.aspx?ID=529

3. Alanlar

Satanlar

4. Bugün alanları döküp yarında devam ederse düşüşteki boşlukları kapatma ihtimalide olabilir
    Ha dersenizki bu kadar biliyon niye almadın,sabah iş icabı bakamadım tabandaki 750 bin lot olunca gün sonuna bozar diye düşündüm bu hisse için portföy yarısını nakitte geçirmiştim kısmet olmadı
    Açılışta ky satışa geçer bugün satan kurumlarda ky kurumları,yarın bi tavan daha olsa %60 yapar öğleden sonra gittiğini düşünürsek yarın öğlene kısacası 24 saatte
    Böyle firsat binde bir geçer geçenlerde yyapıda tabandan 2 üstten aldım %30 kazançla vermiştim
    Borsada fırsatlar bitmez önemli olan doğru zamanlama ve şans diyelim
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

5. bankanın buyuk işlerde kredı verceğı buyuk fonlar barındıracağı yapısınında değişiklık yapıldı dev bi banka ortaya cıkaracak mecut hukumet az bişey halka acık dolşımdada 1 000 000 lot var denııyor belki baya yukarlara gideck beklentıyle az bişey var bnde 1 2 ay bekleyıp gormekde fayda var

http://imageturko.com/?di=VU63
    gedik , meksa ve invest satar umudum oyakta toplayıp gitse
    yatırım tavsiyesi değildir
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

7. ne guzel yorumlar yarın eksi 7-8 acar yada bugun alanları yarın dökerler...bi arkadaş dün 21 den aldım demiş şimdi bu arkadaşı nasıl dökecek 33 den acacak. hisseyi bu arkadaş satacak sonra dökmek için geri gelecek hisse olacak 21 bu arkadaş tekrar girecek 1000 olan hissesi 1250 olacak ...eee dökülmüşmü olacak

Alıntı Originally Posted by T a K a Yazıyı Oku
    ne guzel yorumlar yarın eksi 7-8 acar yada bugun alanları yarın dökerler...bi arkadaş dün 21 den aldım demiş şimdi bu arkadaşı nasıl dökecek 33 den acacak. hisseyi bu arkadaş satacak sonra dökmek için geri gelecek hisse olacak 21 bu arkadaş tekrar girecek 1000 olan hissesi 1250 olacak ...eee dökülmüşmü olacak
    arkadaşım ben de 21.02 den aldım dün ne ler yaptılar satmamız için hadi bendeki az

Sayfa 147/458 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •