Sayfa 271/458 İlkİlk ... 171221261269270271272273281321371 ... SonSon
Arama sonucu : 3664 madde; 2,161 - 2,168 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

1. dün buralardan dönecek ,içimde böyle bir his var dedim bozuk saat bile günde 2 defa doğruyu gösterir misali tesadüfen tahminim tutu fakat bize fazla faydası olmadı yön için bekliyor dinleniyor sanki mola almış......................

2. Benim artık umudum kalmadı bu kağıtda bence sermaye artışı falan olacağı zAman son bir yukarı yapıp bitirirler olayı.birazda gerçekçi olmak lazım piyasa değerdiride haddinden fazla.

3. Üstatlar yorumu olan yokmu

4. Artık başkanda bakanda konuşsa tepki vermiyor demekki somut gelişme olması lazım..pazartesi keskin ve uzun bir yol başlıyor sanırım ne dersiniz.spk bülteninde kalkınma ve yatırım bankası nın varlık fonu piyasaya 3 500 000 000 tl tahvil sürüyor.....hayırlı olur inşallah

5.  Alıntı Originally Posted by turbulans Yazıyı Oku
    Artık başkanda bakanda konuşsa tepki vermiyor demekki somut gelişme olması lazım..pazartesi keskin ve uzun bir yol başlıyor sanırım ne dersiniz.spk bülteninde kalkınma ve yatırım bankası nın varlık fonu piyasaya 3 500 000 000 tl tahvil sürüyor.....hayırlı olur inşallah
    Bu ne anlama geliyor acaba, tahvil sürüyor derken?

6. faizle piyasadan para toplayacak demek topladıgı parayla sermaye artışı yapabilir.YTD

yarın tahvilleri alacak katarlı dostumuzda geldi.

tufan77 arkadaşın ön görüleri tıkır tıkır çıkıyor YTD.

7. patron miktarı begenmedi mi ki ...... bu seviyelerdeyiz
    26 Kasım 2018 - 08:19 www.finansgundem.com

SPK, Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası'nın 3.25 milyar liraya kadar VDMK ihracını onayladı
    SPK, Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası'nın 3.25 milyar liraya kadar varlığa dayalı menkul kıymet (VDMK) ihracına izin verdi. Sermaye Piyasası Kurulu'nun (SPK) Cuma akşamı yayımlanan
    bültenine göre Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası tarafından kurulacak varlığa dayalı menkul kıymet, Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası Varlık Finansmanı Fonu tarafından ihraç edilecek.

8. Arkadaşlar bu nasıl hisse spk ya açıklama geliyor hissede tık yok neyi bekliyor anlamadım bilgili üstatlar dan yorum alabilirmiyim şimdiden teşekkür ederim

Sayfa 271/458 İlkİlk ... 171221261269270271272273281321371 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •