Sayfa 381/457 İlkİlk ... 281331371379380381382383391431 ... SonSon
Arama sonucu : 3654 madde; 3,041 - 3,048 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

İnşallah iyi günler başlamıştır arkadaşlar.DEmekki ağlamak lazımmış(!).

7 ağustosdan bu yana 5 gün geçmiş ama kağıtta istediğimiz müsbet hareketler olamadı maalesef.tatsız tuzsuz yerinde sayıyor.Yorum yapmak gerçekten zor.

3. Forumun en gariban hissesi sanrım, hiç ziyaretçisi ve yorumcusu yok...
    KY yok mu bu hisede acaba...

4.  Alıntı Originally Posted by NergaL Yazıyı Oku
    Forumun en gariban hissesi sanrım, hiç ziyaretçisi ve yorumcusu yok...
    varda hiç kimsenin portfoyünde yuzde 10 dan fazla yer tutmuyordur. her an 3 5 dip yapma potansiyeli olan kağıda kimse yüklü girmeye cesaret edemiyordur. öyle olunca kimse tınlamıyor burayı , çıkarsa üç kuruş karı gören satıyor zaten .

Alıntı Originally Posted by NergaL Yazıyı Oku
    Forumun en gariban hissesi sanrım, hiç ziyaretçisi ve yorumcusu yok...
    Günaydın.Bizim kağıdıın takipçileri genelde İNVESTİNG COM'da yazıyor.Oradan bakabilirsiniz.

Bu kağıttan Kalkınılmaz dostlar.

7.  Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    Bu kağıttan Kalkınılmaz dostlar.
    vaktinde 2 liradan alıp 66 satan portföy öok dolaştı sanal alemde. illaki 66 yı bir daha görür diye bekleriz. tabiki portföyün yuzde 5-10 arası bir miktarla. Tamamen kumar kağıdı. bul karayı al parayı.

Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    vaktinde 2 liradan alıp 66 satan portföy öok dolaştı sanal alemde. illaki 66 yı bir daha görür diye bekleriz. tabiki portföyün yuzde 5-10 arası bir miktarla. Tamamen kumar kağıdı. bul karayı al parayı.
    Aynen dediğiniz gibi.Kalkınmanın uzun yıllar sonra 2'li kademeden 66'lı kademelere çıkışı 2 sene önce bu günlerde başlamışdı.Malı götüren götürdü.Ben maalesef kağıdı bu dönemde aldım.vede o vurguna katılamadım. yeni bir yukarı hareketin zor olduğunu düşünenlerdenim ama maliyet nedeniyle bir umut diyerek kağıtta bekliyoruz.

Sayfa 381/457 İlkİlk ... 281331371379380381382383391431 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •