Sayfa 422/458 İlkİlk ... 322372412420421422423424432 ... SonSon
Arama sonucu : 3664 madde; 3,369 - 3,376 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    İnvesting com'da ve maynet'teki yorumları hiçmi okumuyorsunuz KALKINAMAYAN BANKANIN yöneticileri.Soktunuz rezil kağıdınızı berbat bir platforma çekildiniz kenara.Küçük yatırımcının çok büyük AHINI alıyorsunuz baylar bayanlar.bir kamu bankasındaki bu belirsizlik vurdum duymazlık nedir allahaşkına.
    20 liranında altına indik.İstikamet 10 lira(!).Sebep olanlara akıllarına gelen tüm BEDDUALARIMI gönderiyorum.Lütfen kabul buyurun.

Bizim ortakların çoğu İnvesting come ve maynette yorum yazıyorlar.Gördüğüm kadarıyla hem banka yöneticilerine hem tahtacılara ve dolayısıyla rezil kağıda büyük tepki var.MYNE T'te arkadaşın biri ilgili resmi kuruluşları yardıma çağırmış.İMDAT diyor. bende katılıyorum burdan gerçekten İMDAT.Resmen ve hile ile bir kamu bankası bizi soyuyor.Beyler ilgilenin lütfen.

Kalkınma bankasından maaş ve tazminat almaktan başka hiçbir işe yaramayan yönetici sıfatlı baylar bayanlar size bir sorum var....

Bu rezil kağıdınız piyasa öncesi işlem platformundan ne zaman çıkacak.siz keyfinize bakmaya devam edin ama bu sorumun bir şekilde cevabını bekliyoruz.............................B U vesile ile mübarek bayramınızıda kutlamıyorum.

Kağıtta bir hareket başladı gibi.Birde şu piyasa öncesi işlem platformundan çıkabilse. hayırlısı olsun inşallah.

30 temmuz gecesi KAP'a düşen 4 bildirim var Kalkınma hakkında .İnşallah hayırlara vesile olur.Pazartesi günü bakıp göreceğiz hayırmu şermi.

Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    30 temmuz gecesi KAP'a düşen 4 bildirim var Kalkınma hakkında .İnşallah hayırlara vesile olur.Pazartesi günü bakıp göreceğiz hayırmu şermi.
    KALKINMA'nın sadece kendi ceplerini düşünen ağalarından ne hayır gelecekti . dostlar alışverişde görsün misali ne idüğü belirsiz bir sürü bildirimi KAP'a göndermişler.Neticesini bugün gördük .Saat 13.55 itibariyle % 0,57 ekside rezil kağıt.YİNE BİZE HÜSRAN YİNE BİZE HASRET VAR dostlar.

217 lotluk( 4557 iira)işlem bugünün açılışında.Ne alan var ne satan.Ne olacak halimiz bilemiyorum.

PÖİP denen küçük yatırımcıyı batırma platformu derhal kaldırılmalı.
    PÖİP UYGULAMASINA SON VERİN.

Sayfa 422/458 İlkİlk ... 322372412420421422423424432 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz