Sayfa 89/458 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon
Arama sonucu : 3664 madde; 705 - 712 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

Alıntı Originally Posted by T a K a Yazıyı Oku
    sabırla bekleyenlere bol kazançlar hissemin büyük bir bölümünü brüt takasa girdiginin ertesi gunu 12,50 den satıp kendime 750 lot bırakmıştım dun stresden ekrana bakamıyordum niyetimde bugunde tavan olursa satacam demiştim ve sattım hissesi olan sabırla bekleyen butun arkadaşlara bol kazançlar diliyorum
    Ben o eli öperim. Banka spor vb hisseler hiç bir zaman radarıma girmedi birkaç gündür sağdan soldan duyunca baktım anooov..

2. soluğu nerde alır acaba
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

50’den 60’dan alamayanlara 40 dan mı alın diyorlar.

Resmi yükleyene kadar 499 k oldu

4.  Alıntı Originally Posted by Ahtapot Yazıyı Oku
    Böyle olağanüstü yetkilerle donatılma ihtimali olan çok ucuk rakamlı beklentilerin olduğu (doğru veya yanlış konu bu değil ) bir hissenin 4 buçuk milyon hissesinden 250 si ilk taban da alıcı bulamaz dypsunuz yani . 250 lotluk bile düşsede alsam mantığı yoktur dyosunuz. Bu anca o gün birinin çıkıp ‘ yok kardeşim böyle bi yapılandırma olmayacak vazgeçtik ‘ demesiyle olur gibi .YTKD
    ))))))))

5. Hissenin bugünkü marji +20 den -20 ye yani %40 yarınki tabanla %60 zarar etmiş olacak eğerki bugün tavandan alan varsa
    Sanmam kimse gidip tavandan almamıştır kendileri almıştır ama belki tabana alış giren olmuştur onlarida kaçırmaz diye düşünüyorum
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

6.  Alıntı Originally Posted by piton123 Yazıyı Oku
    beddua ediyordun ne oldu.haddini bileceksin..........
    Bir kişi kazanıyosa, bir kişi kaybediyodur,hep kazanan olmaz...............Piton sen doğrusunu söyledin ........

Sayfa 89/458 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •