Sayfa 458/458 İlkİlk ... 358408448456457458
Arama sonucu : 3664 madde; 3,657 - 3,664 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

1. 2018 yılı çıkışından sonra epeydir yatışta ayrıca güçlendirilen yapısına ek olarak bir süredir devam eden POİP şirketlerinin çıkışına da uymadı. Bunda tekniğin önemli olmadığını düşünüyorum. Bir haber vs. ile 2018 yılı benzeri bir hareketi gayet olası görüyorum!

Alıntı Originally Posted by efe889 Yazıyı Oku
    2018 yılı çıkışından sonra epeydir yatışta ayrıca güçlendirilen yapısına ek olarak bir süredir devam eden POİP şirketlerinin çıkışına da uymadı. Bunda tekniğin önemli olmadığını düşünüyorum. Bir haber vs. ile 2018 yılı benzeri bir hareketi gayet olası görüyorum!
    Bu hissede nasıl bir haber gelebilir hocam sizce

Son beş yılda 4 kes bedelli yapmış büyük handikap değil mi

Bir başka sorunda piyasa değeri 2.7 milyar ABD doları korkunç

5. Biliyorsunuz bankanın yüzde 99.08'i TC.Hazine ve Maliye Bakanlığı'nın, arkasında direk devlet olan başka bir şirket var mı borsada sanırım yok. Benim için bitmiş bedelli sermaye artırımı olumlu bir katkıdır. Ayrıca hangi POİP hissesi ederinde işlem görmekte şuan? QNBFB ve KENT piyasa değeri uçuk rakamlar çıkmakta çarptığımızda ama kimse şirketin tamamı için o paraları tabiki ödemez. Sizi 2020 yılından sanki İşbir'de hatırlıyorum, o zaman 2021'de İşbir de uçuk fiyatlamalar yapmıştı malum, zaten burada olmamızın asıl gayesi de bunu beklemek değil mi? Zaten bu beklentiler ve hareketler olmasa BIST 30 dışında kimse hisse almaz!

Evet haklısınız işbirde voleyi vurmuştuk sermayeyi bayağı büyüttük o yüzden de işbir sonrası piöp te başka voleler vıuramadık sermaye büyüyünce sodaş orma sumaş ybtaş hepsini gözgörre göre kaçırdık şimdi elimizde yonga ve kalkınma kaldı bu ikiliden yonga geçen hafta başladı geriye bir kalkınma kaldı bakalım girebilecek miyim?

Piöp te ki hisseler de hikaye ve masal bulmak kolay ama açıkçası kalkınma da nasıl bir hikaye olabilir hayal etmekte zorlanıyorum

Bilançoyu yorumlayacak var mı nasıl etki eder hisseye

Sayfa 458/458 İlkİlk ... 358408448456457458

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •