Sayfa 393/457 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443 ... SonSon
Arama sonucu : 3654 madde; 3,137 - 3,144 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

1. hisse bedelli için karar aldı 1.ay içinde spk .başvuraçak spk.da 1.ay içinde onaylayaçak onaylandıktan sonra şirket bölünme gününü belirliyeçek bedelli için hesapta para bulundurmak yeterli şimdiden bazıları hesabında para oldugunu ne zaman alınacagını yazıyor parayı bölünecegi günden 1.gün önce yatırırsan yeterli boşa bekletme tavan hala çözmedi iyiye işaret çözmesi içinde bir durum yok emin ve saglam kademelerle geldi bol kazançlar

2. ruçan hayali kuranlar ruçan dedikodusuna bu gün bölünen bir hisse önceden yazdığım gibi noktayı koydu. hisseyi 1.kademe geriden takip eder diye yazmıştım öylede yapıyor birde eskiden ilk gün satamıyorduk sadece aracı kurumlar satıyordu o sistem devam ediyormu bilmiyorum ben aracı kuruma rıca ederdim kimi al sat işlemimi yapardı kimi yapmazdı ilk gün bliğiniz olsun.selamlar

3. son aylarda forumları takip ediyorum yatırımcıların çogu lep demeden leplebi diyor leblebinin ana maddesi ne diye sorarsan aval aval bakıyor. bedelli ve bedelsiz hakkında bir örnek yazıyorum kararı siz verin kalkınma 0.88 bedelli veriyor 1000 lotun var 75.15 den aldın 75150 tl ödedin 880 lot da 880.tl aldın 1880 lotun oldu .ödediğin para 76030.tl bu fiyattan bölündü desek hisse 4044 liradan işlem görür. maliyet düşürmüş olmazsın paran aynı fark lot miktarı. bu şekil bedelsiz vermiş olsaydı lot miktatın aynı kalır sadece ödedigin bedelli parası 880.tl cebinde kalır bölünme fiyatıda 40.44 yani o da aynı kısaca biri sadaka veriyor biri sadaka alıyor veren el alan el hangisi üstündür şimdik karar verin . cebinde kalan 880 tl unutma

4. arkadaşlar yok mu bu forumun bir pastacısı................sy cefaks bir pasta bekliyoruz

Günaydın.Aylarca tek başıma yazmaktan bayağı yorulmuşdum bu sayfada.Son günlerde yorumlarını yazan arkadaşların artmış olmasından bayağı memnunum.Buda gösteriyorki düşenin dostu olmuyor.Kağıt 10 güne yakındır tavanlarda ve artılarda gezdiğinden olsa gerek dostlar arttı.İnşallah bu güzel günler devam ederde sizleride buralarda görmeye devam ederiz arkadaşlar.kalın sağlıcakla.

6. bu gün çok çılgın işlemler yaptı kapanış da güzel. son dk. san saniye kapasa daha güzel olurdu ya olsun bu da teselli ikramiyesi oldu bedelli için bu gün 11 gün oldu tahminimce 20 günden önce başvuru olmaz bu hafta olmaz gibi
    Son düzenleme : alicingifeli; 20-10-2020 saat: 21:36.

Günaydın.inişli günlere girdik herhalde.Bugün 2. defa devre kesilmek üzere.Bereket devre kesiciler var hemen dibe inecez.Hayırlısı.

Günaydın.BU seferde becerip 80'lerden çıkamadım.Bugün 2 gündür yapamadığını yapıp dibi göstereceler herhalde.Şakayla karışık 40'lı kademelere doğru iniyor yine.

Sayfa 393/457 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •