Sayfa 354/457 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454 ... SonSon
Arama sonucu : 3654 madde; 2,825 - 2,832 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

Günaydın.Bu kağıtta kimseler yokmu allahaşkına.Kağıt hakkında bir sürü gelişme var ama yazan çizen yok.Bürüt takas,KAP'a düşen bildirimler,virüse paralel sürekli düşüşler vb.bir sürü konu.Hoş söylenecek ne var görünen köy kılavuz istemiyor diyorsunuz ama eliniz değerse sizlerde yazın lütfen.

2. hareket mi etti sanki

3. burasıda terk edilmiş kasaba; tekrar s.a......

Merhaba arkadaşlar.Anladığım kadarıyla bu sayfada yazanınız yok.İlgilenenler İNVESTİNG.com sayfalarından içlerini döküyorlar.Bende Banka yöneticilerine genel kurulöncesi son defa olmak kaydıyla yazmak istedim belki okurlar diye.

SAYIN BANKA ÜST YÖNETİMİNE,
    ÖNCELİKLE İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ SIKINTILI GÜNLERDE HEPİNİZE SAĞLIK VE BAŞARILAR DİLİYORUM.ÖNÜMÜZDEKİ GENEL KURULDA BU SIKINTILI GÜNLERDE KARAR ALMANIN ZORLUKLARINI DÜŞÜNMÜYOR DEĞİLİM.
    ANCAK TOPLANTI GÜNDEMİNİZDE BULUNAN PARASAL HAKLARINIZIN DÜZENLENMESİNE İLİŞKİN MADDEYİ GÖRÜŞÜRKEN KÜÇÜK YATIRIMCILARINIZIN HAKLI OLARAK BEKLEDİĞİ ÖZELLİKLE BEDELSİZ( VEYA BEDELLİ) KONUSUNUN GÖZARDI EDİLMEMESİNİ ÖNEMLE RİCA EDİYORUM.
    BEN BU SIKINTILI GÜNLERDE ÖNCE CAN DEMİYECEĞİNİZE İNANIYOR ÖZELLİKLE KÜÇÜK YATIRIMCI LEHİNDE KARARLAR ALINAN BAŞARILI BİR GENEL KURUL TOPLANTISI YAPACAĞINIZA İNANIYORUM.
    VİRÜSSÜZ SAĞLIKLI GÜNLER DİLİYORUM.SAYGILARIMLA

5. İyi günler biz de bir müddet kiracısı olalım dedik kısmet.

Yarınki genel kurul toplantısı korona nedeniyle iptal edilmeseydi alınması muhtemel müsbet kararlarla kağıtta hareketlenme bekleyebilirdik ama görünürde hiçbir beklenti yok.Dolayısıyla kağıdı saldık bayıra allah kayıra.Spek kafasına göre takılıyor.

7. Önümüzdeki dönemde ziraat halk vakıf banklar toplumun krediye ulaşımını saglayacak.KALKINMA BANK ise stratejik sirketlere ya ortak olacak ya devletleştirecek yada birleşmelerde katkı saglayacak merci olacak.her buhranlı zamanlardan sonra şimdiki gelişmiş ülkeler kalkınma bankaları sayesinde yeniden yükselişini yapmış.kalkınma ajansları muhtemelki subeler olacak.her ajans Türkiyede bir çok bölgede çalışma yapıyor.YTD....

Sayfa 354/457 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •