Sayfa 423/457 İlkİlk ... 323373413421422423424425433 ... SonSon
Arama sonucu : 3654 madde; 3,377 - 3,384 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

Kalkınma bankası yönetimi KAP'a sıkca bildirim göndermeyi adet haline getirdi.Yine 2 bildirim göndermiş. Birilerinin gözünü boyamak için yazılmış, dostlar alışverişde görsün misali küçük yatırımcıya hiçbir fayda getirmeyen bir sürü bildirim.Yılların bankası hala yönetim kurulu çalışmalarını düzenleyememiş olmalıki bu konuya ilişkin bildirim maddeleri.Allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın yöneticiyim diye geçinen banka ağaları.

BU kamu kağıdını PÖİP'e sokup KÜÇÜK YATIRIMCIYI resmen ve hile ile BATIRAN ne iş yaptığı belirsiz kamu bankasının 1.yetkilisinden sonuncu yetkilisine kadar ne kadar yetkili varsa hepsine allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın diyorum.

ayıp ayıp ayıp bir kamu lagıdı bu kadar takipsiz olamaz.Olmaması gerekir.PÖİP denen ne idüğü belirsiz platforma soktular kağıdı banka ağaları ve kenara çekildiler.Normal seanslarda azıcık primlendiği zaman devre kesicileriyle kağıda müdahale eden makamlar buralardan BATIYORUZ diye bar bar bağırdığımız halde hiçbir şeye müdahale etmiyor.Ne haliniz varsa görün baylar bayanlar.Bende bıktım vede sayenizde battım.Çekiliyorum artık.

Yine dostlar alışverişde görsün misali KAP'a bildirimde bulunmuşlar.Yaklaşık 1 yıldır kazıklanmamızda emeği(!) geçenlerin isimlerini, yakından görmüş olduk.Maşallah hepsinin tuzu kuru. mazilerinede baktım internette.Bir şekilde gelip bakanlığa çökmüşler.kendi menfaatlerini düşünmekten bizi düşünecek halleri olmaz bu beylerin..

Genel müdür bey Bloombergde konuşuyor.Aynı zamanda sermaye piyasaları başkanlığınada gelmiş bizim genel müdür.danışıklı dönüşüklü bir konuşma olduğu için merak ettiğimiz sorulara cevap yok tabii.Örneğin PÖİP belasından ne zaman çıkıyor rezil kağıt.
    PÖİP'le ilgili Israrlı sorular geldiğini söyleyen medaratör arkadaş cevabınıda kendisi verdi.Abukluğun daniskası.Ve genel müdür bankasının kağıdı hakkında cevap veremiyor .Saçmalığa bakarmısınız.
    Sıfıra sıfır bir konuşma.Laf cambazlığından başka bir şey değil.Yatırımcı aydınlatılmalı diyor ama kendi bankasına ait kağıdın durumundan haberi yok veya işine gelmiyor bilmek.Netice sürünmeye devam.Dediğim gibi yönetim kademesinin tuzu kara bizi düşünecek halleri yok.
    Son düzenleme : eldoR21; 15-09-2021 saat: 13:41.

Son dakikada KAP'a düşen entegre raporu kağıdı %5 primlendirdi.Hacımde oldukça arttığına göre yarından umutlu olmamak için hiçbir sebep yok bana göre.Ama çok bekledik çok.Haydi utandırma tahtacı bizi.

Bende uğramasam bu sayfaya kimsenin uğramaya niyeti yok.Veya kağıtta hissedar kalmamış.Hoş kağıtta hiçbir müsbet hareket olmadığı için kimseninde ilgisini çekmiyor.Ben ve benim gibi birkaç eski ortakda trene bakar gibi bakıyoruz.

Hala bu rezil kağıdı borsada ne den tutuyorsunuz bankanın yönetici geçinen bayları ve bayanları.Ne işe yararsınız Allahaşkına.PÖİP'de kalmak sizin işinize geliyor ama bizleri tükettiniz.

Sayfa 423/457 İlkİlk ... 323373413421422423424425433 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •