Sayfa 395/457 İlkİlk ... 295345385393394395396397405445 ... SonSon
Arama sonucu : 3654 madde; 3,153 - 3,160 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

1. birde burada asıl hikaye bedelli değil. halka açıklığın yüzde 5 nasıl çıkarılacağı konusu. meraktan ölüyorum ne iş çevirecekler diye.

2.  Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    karşılaştırma yapılan tahtalar çok ama çok yanlış. dev kamu bankası . yüzde 1 halka açıklık . her daim kar ediyor. ihlasla katmeri hiç bilmem yanlış anlamayın.
    Tamam. ITTFH takip edin o zamanç Bugün rüçhan pazarı başladı bakın.
    Onun hareketlerini de izleyin derim.

3. Ortak meraklanacak bi durum yok.mevzu çok basit.fiyatı 100 tl yap olsun bitsin.halka açık hissenin toplam piyasa tutarı 750 miluon oldugu an başka hic kritere bakılmaksızın yıldız pazar.bu kadar basit ortak fazla aksiyona gerek yok.

KAP'a düşen kalkınmayla ilgili bildirinleri görüpte inceleyen arkadaşlar varsa yorumlarını alabilirmiyiz acaba.9 aylık bilanço fena değil galiba ama TEK FİAT uygulaması beni düşündürdü doğrusu. bilgilendiren arkadaşımız olursa sevinirim.

5. tek fiyatta al ve sat işlemi yakalamak çok zor aracı kurumlar ve balinalar te yi istedikleri fiyatta getirirler . saat başı işlem olur te yi tahmin etmen gerekir örnek hisse de te 3.50. açtı al için bu fiyatın üstünü yazanların sat içinde bu fiyatın altı yazanların işlemi geçekleşir. diğerleri al sat yapamaz. işini saglama almak isteyenler al için tavan sat içinde taban yazması gerek bu yapanların al satı işlemi te. fiyattan kesin gerçekleşir.

ÖNCELİKLE EN BÜYÜK BAYRAM HEPİMİZE KUTLU OLSUN.
    Benim görüşüm bu kadar güzel bilanço geldikten sonra bu kağıdın bedelli onayına kadar sırtı yere gelmez dostlar.TEK FİAT uygulamasıda alsatçılara fazla imkan tanımayacağı vede kağıt sıkca devre kesmelerle karşılaşmayacağı için pek kötümser değilim DOĞRUSU.Uygulamanın ilk günlerinde aşağı çekilişler olabilir ama sonrasında mutlaka istenilen düzeye gelecektir.yinede temkini elden bırakmayıp iyi şeyler dileyelim iyi olsun.Sağlıkla kalın.
    Son düzenleme : eldoR21; 29-10-2020 saat: 17:50.

Tek fiyat iyidir tradecilere gelmez, hedef büyük zaman kısa. Spk onayı ardından bedelli tarihine kadar hisse roket. %5 acıklık oranını 7,5 milion olayı ile çözüp ana yıldız pazarada olması için gereken yapılacak. Kısaca elinde olanlar değerini bilin sakın malınızı kaptırmayın sonra pişman olursunuz. Ha bu arada ben sesli düşündüm kimseye yatırım tavsiyesi ile yazmıyorum. Her koyun kendi bacağından asılır. Beni ırgalamaz.

Ne Mutlu Türküm Diyene
    Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun.

Sayfa 395/457 İlkİlk ... 295345385393394395396397405445 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •