Sayfa 368/457 İlkİlk ... 268318358366367368369370378418 ... SonSon
Arama sonucu : 3654 madde; 2,937 - 2,944 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

1. bir yılı aşkındır bu kağıttayım.. hiç bu kadar bezdirmemişti beni. hiç serzenişte de bulunmamıştır. artık acaba yanılıyor muyuz demeye başlıyorum. https://www.hibya.com/kalkinma-ve-ya...-01062007.html şu gelen habere bile tepki vermedi.. buna bile tepki vermiyor ise neye tepki verecek anlamış değilim.

Alıntı Originally Posted by tozuu Yazıyı Oku
    bir yılı aşkındır bu kağıttayım.. hiç bu kadar bezdirmemişti beni. hiç serzenişte de bulunmamıştır. artık acaba yanılıyor muyuz demeye başlıyorum. https://www.hibya.com/kalkinma-ve-ya...-01062007.html şu gelen habere bile tepki vermedi.. buna bile tepki vermiyor ise neye tepki verecek anlamış değilim.
    Günaydın.Doğrusu çok sevimsiz bir kağıt oldu.Endeks neredeyse 2 haftadır sürekli artıda bizimkide sürekli ekside.Fakat yatay bir çizgide gidip geliyor olmasıda manidar.Yinede bekleyeceğiz.

3. Arkadaşlar merhaba, forumda yeniyim. Bu hissede eski olanların fikrini almak isterim. Kendim günlük bazda bir çalışma yaptım. Klnma'nın yukarı sert hareketleri (pandemi krizi hariç) genelde rsi'de 47 civarından destek alarak olmuş. Hisseye girmek için rsi'ın bu banda dokunmasını beklemek gerekir mi? Yorumlarınız için şimdiden sağolun.
    https://www.tradingview.com/x/KWIY5Aep

CLT-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Günaydın.TTTEEE kardeşim acizane bu kağıdın eskisi sayılırım.Bu kağıtta teknik falan yok kardeşim.Onun için özellikle KAP'a düşecek(pek ümidim yok esasında) olumlu haberleri izleyin yeter.Ben şimdilerde pak umutlu değilim bu kağıttan.Yönetim ortalığı iyice boşladı.Spek efendiler istedikleri gibi at oynatıyorlar.Kolay gelsin.
    Son düzenleme : eldoR21; 08-06-2020 saat: 11:37.

5.  Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    Günaydın.TTTEEE kardeşim acizane bu kağıdın eskisi sayılırım.Bu kağıtta teknik falan yok kardeşim.Onun için özellikle KAP'a düşmesi olumlu haberleri izleyin yeter.Ben şimdilerde pak umutlu değilim bu kağıttan.Yönetim ortalığı iyice boşladı.Spek efendiler istedikleri gibi at oynatıyorlar.Kolay gelsin.
    Teşekkür ederim

CLT-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[QUOTE=TttEee;4505377]Teşekkür ederim

Siz verdiğim cevabi mesajdan sonra KAP'a düşen haberi inceleyip dikkate alabilirsiniz.Önemli gibi görünüyor.Hoşçakalın.

aylık takas

8.  Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    Günaydın.TTTEEE kardeşim acizane bu kağıdın eskisi sayılırım.Bu kağıtta teknik falan yok kardeşim.Onun için özellikle KAP'a düşecek(pek ümidim yok esasında) olumlu haberleri izleyin yeter.Ben şimdilerde pak umutlu değilim bu kağıttan.Yönetim ortalığı iyice boşladı.Spek efendiler istedikleri gibi at oynatıyorlar.Kolay gelsin.
    Merhaba TTTEEE, 850 mio bedelli sermaye artırmadan önce bu kağıttayım teknik falan hak getire.. garip bir kağıt.. kazandırıyor da kaybettiriyor da.. bu bankanın başında öztop diye biri var (olmaz olaydı) basına yaptığı açıklamaların hepsi asılsız çıktı.. hala bir çok kişi 60 lı rakamlarda bekliyor. buralara gelsin de satıp kurtulalım diye.. son düşen iki kap haberine bile tepki verdi. kısaca kalkınmaya yatıracağın paraya uzun süre ihtiyaç duymaman gerekir..

Sayfa 368/457 İlkİlk ... 268318358366367368369370378418 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •