Sayfa 394/457 İlkİlk ... 294344384392393394395396404444 ... SonSon
Arama sonucu : 3654 madde; 3,145 - 3,152 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    Günaydın.BU seferde becerip 80'lerden çıkamadım.Bugün 2 gündür yapamadığını yapıp dibi göstereceler herhalde.Şakayla karışık 40'lı kademelere doğru iniyor yine.
    Valla bende bekliyorum. Bu hikaye böyle bitmez bitemez. 40 a kadar verirlerse bu sefer malimi mülkümu herseyimi buna basacam a.k. yok öyle 80de tavan ol. Sonra 40 a düş.

Spek dostumuz bir aşağı bir yukarı kağıdın başını döndürdü.Öyle veya böyle topluyor gibi sanki.Kaçıncı defadır dönüyor diplerden.Yeşile dönersede şaşmam bugün.

günaydın.9 ekimde 44.80 TL olan kağıdı 20 ekimde 81.35 Tl ile zirveye çıkardıktan sonra bugün 26 ekimde 59.50'ye indirdiler. Her zaman söylemişimdir borsada spek ne derse o oluyor.Kamu kağıdıyla acımasızca oynayanlar diğer kağıtlarda neler yapıyorlar kimbilir.Allah hepsini nasıl biliyorsa öyle yapsın.

Sabahdan bu yana aşağı yukarı gidip geliyor kağıt.Spek aşağıdan topluyor yukardan küçük yatırımcıyı kazıklayıp duruyor.Hiçbir tekniği olmayan hareketler.

5. 85 den almak yerine 65 e almak mantikli. Daha yolunun olduğu düşünülürse portföye 100 tane daha alınır sanki.

Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    Günaydın.%88 bedelli sermaye arttırımının hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum.Günlerdir devam eden kağıttaki hareketsizlik bu konuyla ilgiliymiş demekki.Ne getirecek ne götürecek bakalım.Ben iyi şeyler düşünenlerdenim.

Günaydın.10 ekimdeki bu ilk açıklamadan sonra KALKINMA yönetimi DÜN SPK'ya bedelli arttırımı için resmi müracaatını yapmış. speğin bu konulardan haberi olmuş olmalıki dün bir aşağı bir yukarı hareket ettirdi kağıdı.Ne ise bedelli resmen hayırlı olsun hepimize.

7. Arkadaşlar sizin ihlas ve katmerdeki bedellide "küçük yatırımcı nasıl zkilir - 101" dersinden sonra hala buradaki ve diğer bedellilerden beklentiniz mi var yoksa?
    Şaka yapıyor olmalısınız?
    Millet şeytan görmüş gibi kaçıyor bedellilerden görmüyor musunuz? Katmerde trene ilk binenlerden olmama rağmen sanırım bir kaç güne ben de eksi yazmaya başlayacağım. O kadar düşük maliyetim olmasına rağmen şuan maliyetimin etrafında geziniyor. Bugün de tabana sürerlerse eksi yazacağım artık.

8.  Alıntı Originally Posted by Foçabeyi Yazıyı Oku
    Arkadaşlar sizin ihlas ve katmerdeki bedellide "küçük yatırımcı nasıl zkilir - 101" dersinden sonra hala buradaki ve diğer bedellilerden beklentiniz mi var yoksa?
    Şaka yapıyor olmalısınız?
    Millet şeytan görmüş gibi kaçıyor bedellilerden görmüyor musunuz? Katmerde trene ilk binenlerden olmama rağmen sanırım bir kaç güne ben de eksi yazmaya başlayacağım. O kadar düşük maliyetim olmasına rağmen şuan maliyetimin etrafında geziniyor. Bugün de tabana sürerlerse eksi yazacağım artık.
    karşılaştırma yapılan tahtalar çok ama çok yanlış. dev kamu bankası . yüzde 1 halka açıklık . her daim kar ediyor. ihlasla katmeri hiç bilmem yanlış anlamayın.

Sayfa 394/457 İlkİlk ... 294344384392393394395396404444 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •