Sayfa 401/457 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451 ... SonSon
Arama sonucu : 3654 madde; 3,201 - 3,208 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Bugün hareketli bakalım

VIA_G4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    k bey 1.2 yıl öncede hissede idin yeniden hisseye giriş yaptınmı...........

Qnbfb gibi haysiyetli ol tavanda kal

Borsada fiyat yoktur,trend vardır.
    Trend varsa fiyat önemsizdir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Bedelli onaylandı

Borsada fiyat yoktur,trend vardır.
    Trend varsa fiyat önemsizdir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Bedelli hayırlı olur inşallah ama bugünkü hareketlere pek aklım ermedi yine her zaman olduğu gibi.

5.  Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    Bedelli hayırlı olur inşallah ama bugünkü hareketlere pek aklım ermedi yine her zaman olduğu gibi.
    Neyine aklın ermedi dostum? Hiç piyasayı takip etmiyor musunuz?
    İhlasta katmerde kilerde ve şimdi de karfurun bedellisinde küçük yatırımcının eline nasıl verdiler hiç görmedin mi?
    Bunca $erefsizlikten sonra bedelliye katılacak küçük yatırımcı nereden bulacaklar? Suydular insanların paralarını çaldılar.
    Tabana gitmediğe şaşırdım ben. Ben olsam bölünmeden önce kaçardım. Zaten onay da geldi.

6. 1. 2 gün önce bedellinin cazibesine kapılmadan hissede kara geçinçe atlamak gerekir tahminimce 3.5 tavan olur diye yazmıştım olmadı beklenti erken bitti. bedelliler ky için iyi degildir ne hikmetse son aylarda bu işi birileri tersine döndürdü parayıda onlar vurdu kalanlarda sürünüyor demek ki yine eskiye döndük kalanlara iyi kazançlarla ayrılam dilegi ile........

7. bunun yılbasına kadar ya halka acıklığı yuzde 5 e çıkarmsa yada acık kısmın pıyasa değerini 750 milyon du sanırım yükserltme hikayesi var yoksa gözaltı pazara düşecek . ben o durum netleşene kadar burdayım. bedelli ekstra bir durum oldu. birde dün tavandan alanlara noldu birden. var bi işlerr belli. görmek lazım

8. Lan saat 5 30 gibi bıraktım 75 lerdeydi. Işlem 450 460 bin falandi . Kapanış 69 nedir . Sonrasinda 30 bin civarı işlemle buraya düşürmüşler. Yağma yok . Ne kadar düşürürsen düşür. Ben malımı 100 liradan aşağı vermem. Bilemedin 95 . Pazarlik payı bu kadar. Ciddi alıcılar arasın. Yoksa rahatsiz etmeyin

Sayfa 401/457 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •