Special Days Image
Sayfa 303/457 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403 ... SonSon
Arama sonucu : 3654 madde; 2,417 - 2,424 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by distortion Yazıyı Oku
    Rüçhan tahtası kapandı artık. 29 nisan sondu. Elinde rüchan olanlar hisse basına 70 kuruş parayı hesaplarında bosta tutmalılar, 6 mayıs don gün.
    Rüçhan basına 70 kuruş yatıranların rüçhanı yuzde 70 oranında hisseye dönecek.
    Cevap için teşekkürler, peki ben şuan bu hisseyi bugün satmaz isem zarar edermiyim ? maliyet 18 . ayın 6. sında hisse düşermi rüçan birleşme gibi konularından dolayı ,

2.  Alıntı Originally Posted by kalaaddin Yazıyı Oku
    Cevap için teşekkürler, peki ben şuan bu hisseyi bugün satmaz isem zarar edermiyim ? maliyet 18 . ayın 6. sında hisse düşermi rüçan birleşme gibi konularından dolayı ,
    Onu siz bilirsiniz. Kime danısıp aldıysanız ona sorunuz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,245
     Alıntı Originally Posted by distortion Yazıyı Oku
    Rüçhan tahtası kapandı artık. 29 nisan sondu. Elinde rüchan olanlar hisse basına 70 kuruş parayı hesaplarında bosta tutmalılar, 6 mayıs don gün.
    Rüçhan basına 70 kuruş yatıranların rüçhanı yuzde 70 oranında hisseye dönecek.
    Borsadan anlamayana yüz defa anlatsan anlamaz,defalarca uyardık burası ve diğer finans sayfalarında...R satın almalarımı bedelliye çevirmiştim önceden,17.20 hesabıma geçmiş,valla iyi kazanç %30 olarak yansımış,benim uçacak,kaçacaklan işim olmaz ben işime bakarım kurt gibi,ne demişler kurda boynun neden kalın,ben işimi kendim yaparımda ondan...ben kazanırken çoklarınında kazanmasını istediğimde defalarca uyarırım,dinleyen dinler,dinlemeyende yaya kalır

5. Çok düştü. Umarım tekrar hareketlenir.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. bu banka nasıl bir banka...hep söylerim butür kağıtların borsada olmaması lazım...yatırımcı soğutup kaçırmaktan başka bir işlevi yok

7. maliyetiniz ne kadar, bu kağıt baya yükselmişti umarım zararınız azdır , bu kağıt bilginizi sorsam ,

8. Devlet bankası. Devlet ekonomi alanında çok is dusecek demişti.Yarın bir haber çıkar Kalkınma bankası şu işleri yapacak der uçar gider.yoksa böyle orta sahada paslasmalar.

Sayfa 303/457 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •