Sayfa 425/457 İlkİlk ... 325375415423424425426427435 ... SonSon
Arama sonucu : 3654 madde; 3,393 - 3,400 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

döviz altın rekor üstüne rekor kırarken borsa endekside rekorlar kırıyor.Piyasayı anlamak mümkün değil.Böyle bir ortamda bizim rezil kamu kağıdı ve PÖİP'deki bütün kağıtlar yatırımcısını üzmeye devam ediyor.İşimiz zor.

2.  Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    döviz altın rekor üstüne rekor kırarken borsa endekside rekorlar kırıyor.Piyasayı anlamak mümkün değil.Böyle bir ortamda bizim rezil kamu kağıdı ve PÖİP'deki bütün kağıtlar yatırımcısını üzmeye devam ediyor.İşimiz zor.
    Bedellimi verecek ben anlayamadım
    Bilen bir üsted yazabilirmi acaba

Alıntı Originally Posted by sezar Yazıyı Oku
    Bedellimi verecek ben anlayamadım
    Bilen bir üsted yazabilirmi acaba
    Merhaba arkadaşım.Kağıttan hiçbir ümidim kalmadığı için sıkca bakmıyorum sayfaya.Dolayısıyla sizin mesajınızıda görmemişim.Kusura bakmayın.Hem bedelli hem bedelsiz vermek için sermaye piyasası kuruluna başvurusu oldu bankanın Onayı bekliyoruz.Kolay gelsin.

4.  Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşım.Kağıttan hiçbir ümidim kalmadığı için sıkca bakmıyorum sayfaya.Dolayısıyla sizin mesajınızıda görmemişim.Kusura bakmayın.Hem bedelli hem bedelsiz vermek için sermaye piyasası kuruluna başvurusu oldu bankanın Onayı bekliyoruz.Kolay gelsin.
    Bilgilendirmeleriniz için çok teşekkür ediyorum.

Hale bakarmısınız.ülkenin içinde bulunduğu ekonomik belirsizliğe rağmen endeks sürekli yükseliyor ama bizim rezil kamu kağıdı sürekli kırmızıda.ne yaptıkları belli olmayan banka yöneticilerini bir defa daha kınıyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,273
    Bu banka kağıdı değilmi ?,Çoğu bankalar %50 uçtu bu neyi bekliyor öküzün trene baktığı gibi,yoksa içini boşalttılarda bizmi göremiyoruz gömediğimizmi var ?

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Bu banka kağıdı değilmi ?,Çoğu bankalar %50 uçtu bu neyi bekliyor öküzün trene baktığı gibi,yoksa içini boşalttılarda bizmi göremiyoruz gömediğimizmi var ?
    Günaydın REFEBA kardeşim.Aylardır benden başka kimsecikler yoktu kağıtta.Benim kendi kendime yazdığım yorumların özündede sizin sorularınız var.Aylardır cevabını almak mümkün olmadı.İNVESTİNG COM'daki yorumlardada aynı şikayetleri görmeniz mümkün.İyi günler.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,273
    Bugün çoğunu postaladım bu kadar yeter,şu sıralar 26 üzerinde,geride çok az lot kaldı,iyice bıktırmıştı19-22

Sayfa 425/457 İlkİlk ... 325375415423424425426427435 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •