Special Days Image
Sayfa 284/457 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334384 ... SonSon
Arama sonucu : 3654 madde; 2,265 - 2,272 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

1. Dunki butce gorusmelerinde canli olarak dinledi.Gün gelecek alim firsati vermeyecek.Asla tavsiye degildir.

2. eski yönetim tekrar seçilmiş o kadar habere duyarsız kaldı yön, başkan tekrar seçilince tavan oldu bu iş de birçok gariblikler var......... hisseye de birgün önce girdik tahminim tutmadı 3 gün düşüş yeter dedik aldıktan sonra da 1 gün daha düştü bir tutsa ne güzel olaçaktı

3.  Alıntı Originally Posted by Angryson Yazıyı Oku
    Dunki butce gorusmelerinde canli olarak dinledi.Gün gelecek alim firsati vermeyecek.Asla tavsiye degildir.
    Tesekkurler

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Siz, hiç bir bankanın hem yönetim kurulu başkanının ayrı genel müdürün ayrı olduğu bir banka biliyormusunuz? Benim bildiğim iş bankası !!birde biz!!

Onlarda paylar abc ye ayrılmış .acaba bizdede olurmu?

Dedimya ne kadar bedelsiz verebilirki bizi yukarılara hani hep derizya kızılelma ya taşısın.ne kadar sermaye aktarımı yapılırki bizi oralara taşısın sonuçta ticari bir kuruluş ,karına bakılır.ben mevzuatta falan anlamam olurmu olmazmı hiç bilemem sadece sesli düsünüyorum

5. Yarın 1 tavan daha alır mı
    Yatırım tavsiyesi değildir

6. Sayın tayyareci abicim Ankara'dan sana kucak dolusu sevgiler seni seviyoruz...

7. Sayın tayyareci abi yorumların bizim için önemli bin dan sonrası için bekliyoruz. Saygılar

Sayfa 284/457 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334384 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •