Sayfa 409/458 İlkİlk ... 309359399407408409410411419 ... SonSon
Arama sonucu : 3664 madde; 3,265 - 3,272 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    Evet öyle oldu.
    cok iyiymiş o zaman 1000 lot suan 32 tl civarı..... 880 tl ye 1000 lot daha verdlerse cok mükemmelmiş yani.....herkes kardadır yani ytd

2.  Alıntı Originally Posted by 35plt35 Yazıyı Oku
    cok iyiymiş o zaman 1000 lot suan 32 tl civarı..... 880 tl ye 1000 lot daha verdlerse cok mükemmelmiş yani.....herkes kardadır yani ytd
    Hesaplama yapmana gerek yok çünkü hesabın yanlış. Sen hiç zahmet etme grafiğe bölünme işlemleri işleniyor.Bölünmeye katılanlar yaklaşık 38 tl nin maliyeti var.

3. Sayın adminler taşıyın artik sayfayi piyasa öncesi bölüme. Hakettiği yerde yazılsın cizilsin. Itibardan tasarruf eden itibarsizlarin bankası işte nolcak.

Günaydın.Yeni yılda sağlıklı günler diliyorum hepinize.Bizim KALKINAMAYAN kağıdımız yeni yılı açılışda dip yapıp açdı.Ne acelen var gün içinde sindire sindire inerdin zaten.Bu kağıdı dışardan izleyen arkadaşlar benden abi nasihatı sakın olaki bulaşmayın.Bizler sanki çok paramız varmış gibi bedelliyede girdik maalesef.Bir kamu kağıdı bu kadar takipsiz olamaz.Ama oluyor işte.

5. Ha şöyleee. Itibarsizlarin mekanına geçmiş. Kalkinma özürlü bankacık. Nerde o tirbuson mudur nedir. Bize salliyordu .... siz. Gelsinde snlatsin külahima.

Günaydın.HİSSEDAR01 kardeşim ne desen haklısın.Bir bu kalmışdı borsada öğrenmediğim PİYASA ÖNCESİ İŞLEM PLATFORMU.Resmen ve hile batttık gibime geliyor.Piyasa sonrasından ne hayır gördükki öncesinden göreceğiz.Tamamen banka yöneticilerinin yanlış politikalarıyla bu hallere düştük.Ben bir YUH çekerek kendimi rahatlatıyım bari.
    Son düzenleme : eldoR21; 05-01-2021 saat: 09:25.

7.  Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    Günaydın.HİSSEDAR01 kardeşim ne desen haklısın.Bir bu kalmışdı borsada öğrenmediğim PİYASA ÖNCESİ İŞLEM PLATFORMU.Resmen ve hile batttık gibime geliyor.Piyasa sonrasından ne hayır gördükki öncesinden göreceğiz.Tamamen banka yöneticilerinin yanlış politikalarıyla bu hallere düştük.Ben bir YUH çekerek kendimi rahatlatıyım bari.
    Yuh çok hafif kalır . Boşverin kibarligi agizdolusu iteleyin bu kalkinamayan banka yavrusunun sorumlulularina ve yalaka yardakcilarina

KALKINAMAYAN kağıdın sahibi banka yöneticileri küçük yatırımcıyı birazcık düşünerek bankanızda neler oluyor bir açıklama yapın lütfen.Borsada hiç görmediğimiz hiç duymadığımız bütün platformları gördük sayenizde.Borsayı uygulamalı olarak öğreniyoruz(!)..iyide bedelliyede girmek suretiyle nerdeyse sıfırladığımız yatırımımızın akıbeti ne olacak allahaşkına.Bu sayfada benim gibi sıkca yazan arkadaşımında dediği gibi sizlere YUH çekmek bile az gerçekten.

Sayfa 409/458 İlkİlk ... 309359399407408409410411419 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •