Sayfa 373/458 İlkİlk ... 273323363371372373374375383423 ... SonSon
Arama sonucu : 3664 madde; 2,977 - 2,984 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by kimyacı hasan Yazıyı Oku
    Birden ne oldu size kıdemli üyeler. Ne kadarda akıl kesildiniz.Bu güne kadar neredeydiniz. Görende bizleri düşündüğünüze inanacak.
    Ne yapacaksınız biz pahalı mal almayı seviyoruz. Sizde bizim hisseleri ucuz almak için yarışıyorsunuz.
    Dolaşımdaki hisse sayısı az sen satmaz isen hisse düşmez,sen satarsan alttan alanlar senin maliyetlerine geldiğinde senden karlı olacak.Açığa satış olmadığına göre alttan alırım diyen satsın.Bu banka yeniden yapılandırılacak beklenti olduğu sürece bekleyeceğim.
    Kimyacı Hasan sen bu hissede neden bekliyorsan ben senden daha fazla sebeplerle bekliyorum.
    Bu hisse günde 5-6 lot işlem yaparken takip ediyordum. Bir diğer husus burada tüm ihtimalleri düşünmek zorundasınız.
    Yarın bir gün ihtimal dahilinde düşerse ne olacak? Biri size hani bu hisse hiç düşmez diye hesap sorarsa o çok lafını ettiğiniz vicdanınıza ne diyeceksiniz? Burada teknik bir riskten bahsediyoruz düşecekte düşecek demiyoruz. Olayı hemen arabeskleştirmeye gerek yok zira bu forum sizin gibilerden çok sıkıldı.

2.  Alıntı Originally Posted by teoss Yazıyı Oku
    Eyvallah. Ben de bir daha yazmam bu başlığa birşey diyordum kendi kendime ama siz de haklısınız. Burada insanlar yanlış anlaşılabiliyor. İnşallah hep birlikte kazanırız.
    Niye yazmayacaksın ki kardeşim? Mantıklı donelerin varsa yazacaksın. Bazılarının gereksiz duyar kasmalarından sıkıldık.
    Burada kimseyi yanlış bilgi ile yanıltmadıktan sonra düşüncelerini yazacaksın. Bu forum niye var? O zaman kaldıralım forumu.

3.  Alıntı Originally Posted by The Enigma Yazıyı Oku
    Niye yazmayacaksın ki kardeşim? Mantıklı donelerin varsa yazacaksın. Bazılarının gereksiz duyar kasmalarından sıkıldık.
    Burada kimseyi yanlış bilgi ile yanıltmadıktan sonra düşüncelerini yazacaksın. Bu forum niye var? O zaman kaldıralım forumu.
    Sn arkadaşlar bildiğiniz gibi bu tür tartışmalar zaten hisseden dolayı gerilen sinirleri fazladan yıpratmaktan öte işe yaramaz. Tabi ki en kötü senaryoları da göz önünde tutmalıyız ve bilgilerimizi, hislerimizi iyi niyetimizle paylaşmalıyız. Bizim savaşımız tahta ile olmalı kendi aramızda değil. Yoksa tam da onların istediği gibi fevri davranır ve akılcı kararlar alamayız.

Tahtaya dönersek ; Sn Enigma ben 30 altı rakamları aklımdan bile geçirmek istemem. Covid döneminde bir çok hisse bunun gibi gap leri bıraktı biliyorsunuz. Milyonlarca lot işlem yapan hisselerde benzer gap ler oluştu. Bu bağlamda risk belki çoğu hissede var. Saygılar

İyi akşamlar.Uzun zamandır bomboş kalan sayfamız bir anda doluvermiş.Hemde bir tatil günü.Şaşmadım desem yalan olur.İyi bir hafta olur inşallah önümüzdeki hafta.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,355
    Son zamanlarda bu hissede şansım hiç yaver gitmiyor...11-18 arasındayken iyi kar sağlıyordu.

Günaydın.açığa satış yasağının kalktığı haberiyle borsa endeksi dün yine primlendi ama bizim uyuşuğu pek ilgilendirmiyor(!) olmalıki yerinde saymaya devam etti.Anlaşıldıki patronlar spek dostlarına(ortaklarına) genel kurula kadar kağıdı rölantide tutun demişler.

Neyse şunun şurasında on gün kadar kaldı.Fazla aşağı salmasınlarda bekliyeceğiz.Karamanın koyunu sonra hayırlısıysa çıksın oyunu.Kolay gelsin hepinize.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,355
    Son günlerde iyice uyuzlaştı,yap bi 43'de ortalık şenlensin,bak endexte uçuşta,60 diyenler bu ara pek piyasada gözükmüyor

8. Kalkınmanın klasik hareketi.
    Aylarca yataya sarar, bu süreçte bir iki fake yükseliş olur. Yataya sararken hafif düşüş eğilimine girer,hacim iyice azalır.
    Sonra patlama yapar. 2-3 yıldır döngü böyle gidiyor. Şimdi de öyle olacak.

Sayfa 373/458 İlkİlk ... 273323363371372373374375383423 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •