Special Days Image
Sayfa 441/457 İlkİlk ... 341391431439440441442443451 ... SonSon
Arama sonucu : 3654 madde; 3,521 - 3,528 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,245
     Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    İstanbul borsasında özellikle küçük yatırımcıyı batıran son haftalardaki oyunları araştırmakla görevli arkadaşların (VARSA TABİİ)öncelikle BU KALKINMA DENEN ne yaptığı belli olmayan kurumun kağıdında 3 senedir dönen dolapların araştırılmasını öneriyorum.PÖİP BATAĞINA BU REZİL KAĞIT NEDEN konuldu.2 defa bedelli açıklayıp paraları toplayıp kağıdı PÖİP batağına sokmak neyin nesidir allahaşkına.
    2o üstüne atınca hepsini postaladım,bütün yazdıklarına ise katılıyorum.

Borsadaki spekülatif hareketlerin incelenmekte olduğunu Sayın Cumhurbaşkanı söyledi.Bu KALKINMA denen ne yaptığı belli olmayan kamu bankasının kağıdında 3 seneye yakındır küçük yatırımcı aleyhine dönen dolapların muıtlaka araştırılması gerekiyor bu arada.Hatırlatırım.

Olacak iş değil.endeks ve banka hisseleri %7 primlenmiş durumda kalkınma denen ne yaptığı belli olmayan bankanın kağıdının dip yapmadığı kaldı.borsayı inceleyen beyler bu rezil kağıdın 3-4 senedir küçük yatırımcısını nasıl iflaslara sürüklediğini görün lütfen.yetti artık gerçekten.

Küçük yatırımcının küçüldükçe küçülmesine neden olan KALKINMA bankasının beceriksiz yönetimi allah hepinizi nasıl biliyorsa öyle yapsın NOKTA

Merhaba.10 ekimde yine küçük yatırımcıyı en ufak ilgilendirmeyen bir KAP bildirimi gördüm .KALKINMA BANKASINDA laf ola beri geri gele cinsinden bir sürü ÜST YÖNETİCİ sıfatlı bay bayan ismi kayıtlı..Menkul değerlerdende sorumlu bir sürü kişi.Aylardır hatta yıllardır PÖİP batağından çıkmak için yaptıkları bir şey yok.İşlerinede geliyor olmalı.Küçük yatırımcıyı sıfırlamayı amaçlayan lüzümsuz bir banka ve rezil kağıtlarıyla BORSADA BOY GÖSTERMEKTEN başka bir işleri yok maşallah.Bir defa daha hepsine YUH olsun.

Bugünkü HAREKETSİZLİK gerçekten takdire şayan(!)Patronajıda tahtacılarıda kutluyorum(!)Ne yaptığı belli olmayan bir bankanın PÖİP batağından bir türlü çıkamayan daha doğrusu çıkartılmak istemeyen rezil kağıdına HAREKETSİZLİK YAKIŞMIŞ DOĞRUSU(!)

Yahu beyler niçin hala bu rezil kağıdınızı borsada tutuyorsunuz.Laf ola beri gele cinsinden.PÖİP batağına kadar inmdirdiğiniz rezil kağıdınızı borsadan çekin bol maaşlı yöneticiler.

Dün gün sonunda %25 bedelli haberi düştü KAP'a.Yine para topluyacak arkadaşlar.Bakalım nasıl bir tepki verecek .İnşallah yine kırmızı yakmaz.

Sayfa 441/457 İlkİlk ... 341391431439440441442443451 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •