Sayfa 292/458 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342392 ... SonSon
Arama sonucu : 3660 madde; 2,329 - 2,336 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

1. Neden haber göndrrmezler

Bunlar klnma fon un kurulması için özel yasaları meclisden hızlı bi şekilde geçirmediler mi

Bu fonun kurluş amacı nedir

Hekese (zor durmda olan sektörler ve firmalara) kiredi vb fon sağlamak değilmi
    Eğer öyle ise geç kalıyolar bence
    piyasa sinek kanadını oynatmıyor derlerya işte o vaziyet de piyasa
    Batan firnalar
    Konkordato ilanları
    İflaslar
    Peşpeşe gelecek gibi

Yoksa bu fon değşik işler için mi kullanılacak

Mesela uluslar arası para fonları içinde aktif bir rol oynamak mıdır
    Bunlar içinde güçlü bi sermaye gerekmez mi
    Misal
    Dış ülkelerle fon alışverişler bulunmak
    Diğelim katardan almanyadan islamkalkınma fonundan vb ülkelerle sözleşmeler yaparak
    Fon yada para alışverişi yapmakmıdır
    Eğerki para yda fonların türkiyeye gelecekse bunlara teminat ne gösterecekler

Bunun için gerekli güçlü sermaye ne kadar olmalı
    Yada ne teminat göstermeli
    Benim ilk aklıma gelen işsizlik fonu ve varlık fonı(aselsan etimaden ptt vb içinde bulunduran) kendi bünyesine katarak mı güçlü sermaye ulaşmakdır

Yoksa lafda kalmakmıdır
    Maliye ve hazine kalkınma fonun arkasında demekle mi oluyor bu işler

Neyse kafam çok karışık
    Ben niye düşünüuorum
    Yatırım yaptım mı yaptım
    Devlete güvendim mi güvendim
    Beklemekden çare yok gibi
    Ama bekle bekle nereye kadar

Hiçmi sermayesi hakkında
    Yada ne var bu klnma fonun içinde
    Hiçmi bilgi verilmeyecek

Yada gelecekse neden ağırdan alınıyoor bu tür haberler
    Neyse ALLAH bi yola koymuştur

2. Gerekli para halen oluşmadigi aşikar.Al sat da yapamiyoruz.Tren kalkarda binemezsek korkusu var.Ocak ayina çekilen merkez bankasi fazlasi gelemsi olasi.Sikilmadim degil.İnançla bekliyorum.Ocak sonuna kadar hareket olacagi benim tahminim.Saygilar.

3. Ne çaktılar be... Hisse brutte ınvest denen yerde adam brut gelecek dıyor ne mallar var gelmiş para kazanacak borsada beyinsiz...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4. Burası angora oldugu için ırza gecmek serbest kim yaptıysa bu hareketi bulup kulağından çekeceksin ama nerde..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5. Brut takas sadece bize engel amk,adamlara degilki istedigi gibi engelsiz cikartip indiriyo,oç.

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bizse brüt bitecek diye bekleye duralım

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. 20 gun oncede2 gunde 25800 den 30880 yapmsti.20 gundur anca yine ayni yere degdi ayni yerden yine dondu.Brut takas hikaye onlarin indirdigi cikardigi seviye onemli

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. brutten cıkıyor dıye hareket cızdı...konu brut degıl ama..konu bı kadar ıcı doldurulacak hıssenın burada kendı halıne bırakılması..
    devlete guvenıyorsun o da bos cıkıyor.ben yarından tezı yok '' sızın sozlerınız uzerıne dolara degıl ulkemız bankasına yatırım yaptık.ıstersenız tum klnma yatırımcısı olarak ulke sermayesıne degıl de dolara yatırım yapalım.tek sızın sozlerınıze ınanmdık...'' dıye maıl atacagım bakanlıga albayraga cumhurbaskanına..onlar el atmazsa bu tahtacı adam olmayacak.... babalardan samar yesın bakalım degısecek mı?

Sayfa 292/458 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342392 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •