Sayfa 371/458 İlkİlk ... 271321361369370371372373381421 ... SonSon
Arama sonucu : 3663 madde; 2,961 - 2,968 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    Borsayı izlemekle yükümlü arkadaşlar bu rezil kağıt yukarı çıksaydı hemen devreye girerdiniz.Bir kamu kağıdındaki bu son aderece anlamsız iniş hiçmi dikkatinizi çekmiyor.Spek denen herifler resmen ve hile ile küçük yatırımcıyı kaçırıp aşağıdan mal topluyorlar.Bugün veya yarın tavanlar gelince olan yine bize olacak.Çünkü ancak ozaman devreye gireceksiniz ve kağıt yüksek maliyetlerle hepimizin elinde kalacak.
    BU yorumum hala geçerli.Arslanlar gibi(!)iniyoruz.İlgililerine duyurulur.

2.  Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    BU yorumum hala geçerli.Arslanlar gibi(!)iniyoruz.İlgililerine duyurulur.
    Borsada sizce anlamlı bir rasyonalite de hareket eden hisse var mı?
    Son 3 aydır borsa tarihinde hiç bu kadar saçma sapan hareketle dolu hisse senetlerinin olduğunu gördünüz mü?
    Şunu kabul edin ileride bir gün kalkınma bankası yine yukarı gidecekse tıpkı geçmişte yaptığı asansör hareketleri yapacaktır.
    Hükümetin kalkınma bankası için biçtiği rol çok büyük. Tüm kurumsal finansman işleri bu bankaya bıraktılar.

3. Bu hissenin 70 lere gitmesi çok uzak değil. ilk yoklamayı gecen hafta aldılar. şuan ki rakamlar artık kritik. ama kapanış bu rakamlarda olmaz.

Alıntı Originally Posted by The Enigma Yazıyı Oku
    Borsada sizce anlamlı bir rasyonalite de hareket eden hisse var mı?
    Son 3 aydır borsa tarihinde hiç bu kadar saçma sapan hareketle dolu hisse senetlerinin olduğunu gördünüz mü?
    Şunu kabul edin ileride bir gün kalkınma bankası yine yukarı gidecekse tıpkı geçmişte yaptığı asansör hareketleri yapacaktır.
    Hükümetin kalkınma bankası için biçtiği rol çok büyük. Tüm kurumsal finansman işleri bu bankaya bıraktılar.
    Değerli kardeşim benim yorumumu daha dikkatli okumanızı öneriririm.Asansör hareketleri tamamda dileğim küçük yatırımcının asansörün altında kalmamasıdır.

Bugünüde ekside kapatmak için ellerinden geleni yaptı yönetim+spek ekibi.Ne varki yinede fazla mal toplayamadılar bana göre.vede tıkandı tahta 41 kademesinde. yarın veya yarından sonra yukarı hareketler başlayabilir diye düşünmek istiyorum.İyi akşamlar.

6.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Bu hissenin 70 lere gitmesi çok uzak değil. ilk yoklamayı gecen hafta aldılar. şuan ki rakamlar artık kritik. ama kapanış bu rakamlarda olmaz.
    Hocam sizi bilmem de ben bu hareketlere tokum.Gelen olmayınca biraz yukarı sürüyor üç beş ky damlıyor aşağı sürüp ordan tırtıklıyor. Basit adamlar. Covid dönemi olmasaydı bu kağıt şu anda 30-35 tl arasında olurdu ve harekete başlayacağı zaman da 22-25 liralardan başlardı. O dönemde maliyetlerini önemli ölçüde düşürdüklerini sanıyorum. Maliyet düşürmelerinden dolayı da hareket yapacaksa bu fiyatlarda değil 35-38 aralığından başlar diye düşünüyorum. Yatırım batırım tavsiyesi değil. Kendi çıkarımım hayalim.

Adi kağıt iyice bıktırdı.

Duhul
    Sep 2017
    İkamet
    Somewhere in time...
    Gönderi
    2,437
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    Adi kağıt iyice bıktırdı.
    Amaçta o değilmi zaten???