Sayfa 372/458 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422 ... SonSon
Arama sonucu : 3663 madde; 2,969 - 2,976 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by teoss Yazıyı Oku
    Hocam sizi bilmem de ben bu hareketlere tokum.Gelen olmayınca biraz yukarı sürüyor üç beş ky damlıyor aşağı sürüp ordan tırtıklıyor. Basit adamlar. Covid dönemi olmasaydı bu kağıt şu anda 30-35 tl arasında olurdu ve harekete başlayacağı zaman da 22-25 liralardan başlardı. O dönemde maliyetlerini önemli ölçüde düşürdüklerini sanıyorum. Maliyet düşürmelerinden dolayı da hareket yapacaksa bu fiyatlarda değil 35-38 aralığından başlar diye düşünüyorum. Yatırım batırım tavsiyesi değil. Kendi çıkarımım hayalim.
    İlginç ve son derece mantıklı bir yaklaşım. Fakat tek kafama takılan husus hisse 25'li seviyelerden tavan serisi ile 40'lı seviyelere geldiğinde çok ciddi gapler bıraktı. Klnma'da bıraktığı gapleri çoğu zaman doldurmuştur. Yine bu tahtayı yeni bir hareket öncesinde kafasını zorla sürterek aşağıdaki gapleri kapatmak için düşürürler mi diye düşünmeden edemiyorum.

2. Hocam, herşeyi yapabilirler. Yani 27.50. Siz söyleyince yalnızca 2016 da gap doldurmadığını farkettim. Diğerleri dolmuş bir şekilde. Öyle bir durum da olabilir doldurabilir. O kadar gözleri dönmüş olabilir tabi. Ancak 27.50 için de fazla zamanları kalmadığını düşünüyorum. Bu nedenle maliyet düşürmelerde eldeki mermileri taktiksel kullanmak gerekir. Uyarınız için teşekkürler.
     Alıntı Originally Posted by The Enigma Yazıyı Oku
    İlginç ve son derece mantıklı bir yaklaşım. Fakat tek kafama takılan husus hisse 25'li seviyelerden tavan serisi ile 40'lı seviyelere geldiğinde çok ciddi gapler bıraktı. Klnma'da bıraktığı gapleri çoğu zaman doldurmuştur. Yine bu tahtayı yeni bir hareket öncesinde kafasını zorla sürterek aşağıdaki gapleri kapatmak için düşürürler mi diye düşünmeden edemiyorum.
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by The Enigma Yazıyı Oku
    Yani diyeceğim o ki covid kaynaklı maliyet düşürme fırsatını yinelemek tekrar etmek yani 27 TL'lere düşürmek onlar içinde riskli olabilir. Kendi adıma konuşuyorum 27 liralardan hisse senedim kadar hisseyi tekrar alırım ki bunu da eminim birileri fazlasıyla yapar.

4. Birden ne oldu size kıdemli üyeler. Ne kadarda akıl kesildiniz.Bu güne kadar neredeydiniz. Görende bizleri düşündüğünüze inanacak.
    Ne yapacaksınız biz pahalı mal almayı seviyoruz. Sizde bizim hisseleri ucuz almak için yarışıyorsunuz.
    Dolaşımdaki hisse sayısı az sen satmaz isen hisse düşmez,sen satarsan alttan alanlar senin maliyetlerine geldiğinde senden karlı olacak.Açığa satış olmadığına göre alttan alırım diyen satsın.Bu banka yeniden yapılandırılacak beklenti olduğu sürece bekleyeceğim.
    Son düzenleme : kimyacı hasan; 27-06-2020 saat: 14:10.

5. Hiç bu açıdan düşünmemiştim. İçinden geçen buysa seni vicdanınla?? bırakıyorum. Siz satmazsanız alacak senet bulamam değil mi ? Bu kadar yüzeysel ve basit düşünmeyin. En kötü senaryoyu burada yazmamakla elinize geçen birşey yok. Bilgilenme ve farkındalık yaratmaya çalışıyordum. İnşallah (diyeyim yine de) hep beraber kazanırız. Son birşey daha bu hisseyi KY satışı düşürüyor sanıyorsanız büyük bir yanılgı içindesiniz. Sizin satmanız üç beş KY nin hisse satması bunların umurunda bile değil hedefinden şaşmazlar. Onlar satar baskı yapar düşen lotu toplar, olay budur. KY satsın da ben alttan alıyım diyen adam da borsanın b sini bilmiyordur. NOKTA Allah'a emanet.
    Son düzenleme : teoss; 27-06-2020 saat: 15:10.

6.  Alıntı Originally Posted by teoss Yazıyı Oku
    Hiç bu açıdan düşünmemiştim. İçinden geçen buysa seni vicdanınla?? bırakıyorum. Siz satmazsanız alacak senet bulamam değil mi ? Bu kadar yüzeysel ve basit düşünmeyin. En kötü senaryoyu burada yazmamakla elinize geçen birşey yok. Bilgilenme ve farkındalık yaratmaya çalışıyordum. İnşallah (diyeyim yine de) hep beraber kazanırız.
    Kusura bakmayın sizi tanımadan ithamda bulundum.Bazıları ile aynı kefeye koydum vicdan deyince altını iyi şeylerle doldururum. Bende kazanalım istiyorum fakat piyasada üç kağıtçılar çok.Aynı paralelden bakıyorsan sizden özür dilerim.

7.  Alıntı Originally Posted by kimyacı hasan Yazıyı Oku
    Kusura bakmayın sizi tanımadan ithamda bulundum.Bazıları ile aynı kefeye koydum vicdan deyince altını iyi şeylerle doldururum. Bende kazanalım istiyorum fakat piyasada üç kağıtçılar çok.Aynı paralelden bakıyorsan sizden özür dilerim.
    Eyvallah. Ben de bir daha yazmam bu başlığa birşey diyordum kendi kendime ama siz de haklısınız. Burada insanlar yanlış anlaşılabiliyor. İnşallah hep birlikte kazanırız.

Sayfa 372/458 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •