Sayfa 163/1081 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263663 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 1,297 - 1,304 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

1.  Alıntı Originally Posted by Blackkk Yazıyı Oku
    Aynen katılıyorum. Sacro ya güveniyorum.satmamin sebebi tamamen psikolojik.gerekirse yukarıdan alırız. Sacro nun emeği ödenmez. Şu anda karel gidiyor mesela.bu gün ku kayıp 5.20 den beri karel alıp satarak kazandigimin yanında hiç.bu da yine sacronun emeği yol göstermesi ile oldu.
    Bu günlerde kırıcı olmaktan ziyade yapıcı olmak lazım. Herkese iyi hafta sonları ☺
    Sana son bir iyilik yapayım ozaman
    Karel neyapsin ne etsin
    8.35 üzerine atsin
    Atarsa gider
    Eğer atamazsa
    Yunsa ile ayni kaderi paylaşır
    Bu son paylaşımimdi
    Allah hepimizden razı olsun
    Sevgiler saygılar

2. Sayın Sacro YUNSA'ya full girmişdik. Bir grafikle yeni senaryoyu gösterebilirmisiniz. Tepkiyi bile zor veriyor görüntüsü var. Düşen hissede de taban al tepkide sat zararı kapat yapılabilir. Ama rakamlar ne civarda olur,nerelere düşebilir nereye yakın tepki yapabilir aydınlata bilirmisiniz?

3.  Alıntı Originally Posted by Fıght clup Yazıyı Oku
    Karel neyapsin ne etsin
    8.35 üzerine atsin
    Atarsa gider
    Eğer atamazsa
    Bu son paylaşımimdi
    Sevgiler saygılar
    Allah burada emek veren vermeyen izleyen yazan okuyan herkesten razi olsun fight clup

4.  Alıntı Originally Posted by Fıght clup Yazıyı Oku
    Karel neyapsin ne etsin
    8.35 üzerine atsin
    Atarsa gider
    Eğer atamazsa
    Bu son paylaşımimdi
    Sevgiler saygılar
    Sizce YUNSA'da bundan sonra neler olur? Sizin ümitle beklediğiniz takipteki senetleriniz nedenleriyle nelerdir?

5. nazar değdi topiğe biraz sakin olunmalı kimse zorla bir hisseyi aldırmadı ,sattırmadı sacro üstad 10 hisse yazmışsa kaç kazandırıp kaçı kaybetirdi yalnız bir şey hesaba katmak lazım endeks düşüş zamanı yünsa denk geldi kimse kimseyi suçlamasın topiğin havası gerilmesin güzel paylaşımlar oluyor.....

6. Ben de dün 5000 lot aldım düştü beklerim sorun deil. Burda önemli olan iyi niyet. Sacronun iyi niyetinden zerre şüphem yok. Sonuçta bize bir borcu yok. Bilakis bilgisini bizimle paylaşıyor hiçbir çıkarı olmadan.

Kağıt taban yapsa da düşüncem aynı. Borsa bu. Hep kazanacağız diye bir kaide yok. Hayat gibi..

Topikteki arkadaşların da çok büyük kısmının bu fikirde olduğunu görmek güzel..

7.  Alıntı Originally Posted by Fıght clup Yazıyı Oku
    Valla is onu tavsiye edip aldirana soyleyin
    Ben uyari yaZimi hemen yazdim
    Destek kostek olmasin diye
    Cunku hisse teknik olarak sat veririken bu destek olun paylasimi bana art niyetli gelmisti
    Bakin terbiyesiz oldum
    Kotu Adam oldum
    Hic onemli degil
    Sanal alemde bir kulagimizin arkasi kaldi

Istediginiz kadar kufur edin kotu soyleyin
    Ben dogru yaZmaktan vazgecmem
    AMA artik onuda soylemem
    Allah herkesin kalbine gore vericek
    Dun ben de destek atin konusunda garipsemistim ama uslubu cok duzgun beyefendi bir arkadas art niyet dusunmuyorum.
    Sanal alem zordur kimse kimseye hayrina is yapmiyor.
    Sabanci kagitlari beladir yunsada gecen aksam bahsetmistim 6 ya dogru en tepeden satmistim bilanco bir bozuldu gozunun yasina bakmadilar.
    Yatirim finanstaki eleman halen umut denen zatsa is zor benden soylemesi.
    Herkese bol sanslar bol kazanclar
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

8. Çıkarken ağam paşam aslanım koçum sacro düşerken tü kaka...almayın kardeşim al tuşuna parmağını o mu götürdü desteği yazdı dönebilir dedi nereden bilsin.misal ben söylediği hiç bir kağıdı almadım hep zarar hep zarar ama burayı dört yıldır takip ederim söylediği kağıtların nerelerde olduğu belli trkcam mi desem kardmd mi desem Karel yunsa zoren.

MI 4W cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 163/1081 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263663 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •