Sayfa 364/1081 İlkİlk ... 264314354362363364365366374414464864 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 2,905 - 2,912 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

Yarin sabah Gerel.Sadece trade amacli, kademeli takip ederek alis.
    YTD
    2023 sonu Bist 8000?

Alıntı Originally Posted by talebe37 Yazıyı Oku
    Hocam bende evvelden beri despc takip ederim alıp satmışlığım da var.

Dediğiniz gibi son çeyrek bilanço faliyet karlılığı bakımından ümitkar geldi. Geçen seneye göre düşük diye bastılar hisseye.

Ben armda nın bilançosunu da beğendim. Eski göz ağrım diye armda 'dan kullandım hakkımı.

Siz de dedikten sonra bir gözümde despc de olacak.
    Inş hepimiz için kazançlı olur.
    Ytd

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Teşekkürler üstad.

aynen armda da çok iyi hatta bence bundan daha iyi.

bu ikisini takip etmek lazım. ama armda çok sıg ben işlem yapamıyorum. armda daha az lot denemek zorunda kalıyorum. ama despc de kademeler daha güzel daha yüklü lot alınabilecek potansiyeli var. armdada 2-3 bin lot alınca bile 10-20 kademe oynayabiliyor.

kağıda hakim olsam aslında link gibi ondada güzel hareketler yaparım ama zor tahta malesef.

Onlara verdiğim enerjiyi başka kağıtlara versem daha sağlıklı olur diye düşünüyorum.

saygılar sevgiler.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

Alıntı Originally Posted by as1 Yazıyı Oku
    Üstat asels arz dan dolayı erken değil mi arz fiyatını bir görsek ne dersiniz?
    verir geçeriz sıkıntı yok. ben bugün 31,28 30 luk macd sona geldi diye denedim ama kağıt zayıf.

yarın verir geçerim zararına sıkıntı yok.
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

Teşekkür ederim Sacro üstad.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Benim pederde 10 senedir mgros var taşır portföyünde. maliyeti 5,90 falan.

25 liradan pgsus aldık 12 ye düştü maliyet düşürmedi onuda hala taşıyor.

2016 da 70 bin endekste golts aldık 72 den kağıt 84 gitti geldi suan 62. bana diyoki bu borsa yükseldi bu golts cacık diyo sıkıldım ben bundan diyor. satacam ayen alacam diyo 11 den. dedim baba sakat bak :D diyo her gün yükseliyor. bak 1 aya kadar15 olur diyo uzundada 30. ya dedim 1 ayda 5 den 11 e geldi şimdi bir yerden düşer valla bak elinde kalır dedim.

neyse bu goltsı satacak kafaya koymuş. ben yinede mayısı bekle dedimde. bakalım artık.

yani birileri ütülecekse o kaderinde vardır. buna kimse engel olamaz.

ama ben olcam engel ayenin grafiğini göstereyimde aklı başına gelsin.

ben bu kağıdı ayakkabı kutularında 1,07 den almıştım sonra 1,30 lardan sattm. tarihinin en dibinden bu kağıda alışım vardır.

aynı şekilde 15 temmuz sonrası tarihin en dibinden 4,15 denmi ne işc kademe kaldırmışlığım vardır. de gidim de neler neler yaşadık.

pederde mgros var pgsus var golts bide yyapı var. yyapı 1 maliyet 1,90 sattık 1 den geri aldık.

ama bu adama 2,50 lerden beri karel aldıramadım düşünebiliyormusunuz. yani demem oki bu işler nasip kısmet.

Herkes kalbinin ekmeğini yer.

6. Hocam ozkgy'da yol haritasının nasıl olmasını bekliyorsunuz.yeni favori kagidiniz olduğu anlaşılıyor. Sizi takip etmek çok güzel.

Alıntı Originally Posted by ordulu_2017 Yazıyı Oku
    Hocam ozkgy'da yol haritasının nasıl olmasını bekliyorsunuz.yeni favori kagidiniz olduğu anlaşılıyor. Sizi takip etmek çok güzel.
    roket yaa rampada badanaj çekiyor.

bence kopması an meselesi. sabır gerektiren bir kağıt. 2,55 üzeri 2,80 e kadar direnç göremedim şahsen.

karelin 2,50 halinde gibi.

ben bugün kapanış seansından önce 2,49 a baya emir yazdım bir lot vermedi.

8. arkadaşlar onemlı bır bılgı verıyorum facebookta yılmaz güçlü ısımlı sahıs arkadaşlarımızı dolandırmıs vıp hısse onerılerı tavsıye ıle sayfasına gırıp sıkayette bulunurmusunuz, ucret karslıgında sms yolu ıle verdıgı hısseler ıle sayfasında gun sonunda yayınladıkları farklı gun boyunca en cok yukselen kagıtları sayfasında paylasarak vıp uyelerıne attıgımız mesajlarda gun sonunda kazanc tablomuz dıye yayınlıyor tam bır dolandırıcı hem ıtıbar etmeyın hem cevrenızdekılerı uyarın hem de lutfen sıkayet edın yada yapılmaıs gerekenler hakkında fıkrınızı yazın
    https://www.facebook.com/yilmazgucluvipgrup

Sayfa 364/1081 İlkİlk ... 264314354362363364365366374414464864 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •