Sayfa 393/1081 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493893 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 3,137 - 3,144 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

1. Hocam ot çöpe gerel de dahil mi

2.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Yunsaya gecmis olsun.

Ayiptir solemesi en zirveden kagidi sattim.

Keyfim super.

Bu en az 15 20 gun gunluk satta olur.

Sakin bulasmayin.
    Sayın Sacro, Yünsa'yı ben de 6.50den bugün güzel bir karla elimden çıkardım ama ilerleyen saatlerde yine 6.80lere tutundu gibi. Kazancıma rağmen içim cız etmedi değil. Yünsa'ya tekrar giriş mümkün müdür? 15-20 günlük biçtiğiniz süre daha da uzayabilir mi?

3.  Alıntı Originally Posted by noob Yazıyı Oku
    çok yüksek açarsa zaten alınmaz ama yatay artı açarsa alınır.

adam ona bile cevap vermiş. + %4 açtı hisse. üzülüyorum şu tarz mesajlara.. bu hisse 1 ayda %30 marj bıraktı.

yüklü girilmemesi gereken hisseler bunlar, nasıl büyük zarar olabiliyor. strateji olmadan girmeyin diye hep söyleniyor. alırken aşağıda ve yukarıda seviye belirleyiniz çıkmak için. kitap okuyun, grafikten anlayın, kendi aklınızla iş yapın.

benim değil ustaların sözleri hep bunlar..
    + adam 4-5 tl iken iken söyledi nereye gidecegini bağıra bağıra hem de..Sacronun dedigi kağıtların yuzde 90 ı gider.ozak diyor karel diyor..Ben nedense alamıyorum tutuyorlar vallahi nedenini de hic bilmiyorum ama sunu söyleyeyim..Ben alamıyorsam kesin gider.. yatirim tavsiyesi degildir..

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yazılanlar hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalı.Yazılarım kişisel görüşlerimden ibaret olup size uygun olmayabilir.

4. Ykgyo daki çırpınışa bak ne baskı yaptı adam beh

Bende bugün ,hep karele gomuldum.Allah sonumuzu hayır etsın.
    Akıl,adama sermayedir.

6. Karel buı fıyatları bızde degerlendırelım..dunku sembolık 1 lot ustune..yukleyelım..hayırlısı

7. Merhabalar...POLHO hissesi hakkında fikri olan var mı acaba...teşekkürler...

8. Tuclk'te marbas elindekileri tamamen boşaltmış. Kısacası, bugün alanın eline verilmiş... Ben böyle anladım...
    y.t.d.

Sayfa 393/1081 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493893 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •