Sayfa 445/1081 İlkİlk ... 345395435443444445446447455495545945 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 3,553 - 3,560 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

1.  Alıntı Originally Posted by izmirimizmir Yazıyı Oku
    dalalım mı,alalım mı gibi ifadelerden sakınalım.Zaten cevabda beklemeyin böyle sorulara vermez. Zaten gerekli bilgilendirmeleri yapıyor sağolsun.Herkez kendi kararını vermeli.
    Dogru tespit. Paylasilan bilgileri grafikleri inceleyin. Kararinizi kendiniz verin. Bol kazanclar...

hicbir zaman ytd. Tamamen salliyorum. Yazdiklarimi dikkate almayin. Sallama hepsi. Fakir yatirimci sallamasyonu.

2.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Herkese tesekkur ediyorum.

Herkes kazansin insallah.

Herkes kalbinin ekmegini yer.

Saygilar.
    Sacro üstat, gerçekten teşekkür ve tebrik ediyorum. Siz kişiliğiniz, bilginiz ve paylaştığınız emeğinizle saygıyı fazlasıyla hak ediyorsunuz. Saygılar...

3. Sacro burda bahsedince 8.68 civarı grafiğe baktım 60 lıkta tepede yukarı kesmek üzereydi.Yine de almadım..😀 Alanlara bravo.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yazılanlar hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalı.Yazılarım kişisel görüşlerimden ibaret olup size uygun olmayabilir.

4.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Herkese tesekkur ediyorum.

Herkes kazansin insallah.

Herkes kalbinin ekmegini yer.

Saygilar.
    Sayende çok insan ekmek yedi yüreği büyük güzel insan... Teşekkürler

Yazdıklarım sadece benim fikrim ve temennimdir.Asla yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.
    Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım sadece benim fikrim ve temennimdir.Asla yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir

Alıntı Originally Posted by berkten Yazıyı Oku
    sacro hocam kağıt seçerken teknik ve yabancıların ilk defa ciddi pozisyon aldıkları tahtalarımı seçiyorsunuz? karel citi son 3 ayda 1.600mio lot net alım yapmış mesela,yine yünsa 600 bin citi 600 deutche net alımda gözüküyor takasları değerlendiriyormusunuz?
    Aynen degerlendiriyorum.

Link tede aynisi olmustu 7 8 de cok tasidim yabanci geldi 9 dan girdi tahtaya 17 oldu.

Kendi tahtalarimda yabanci alimina cok dikkat ederim.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

6.  Alıntı Originally Posted by brsci Yazıyı Oku
    Sacro burda bahsedince 8.68 civarı grafiğe baktım 60 lıkta tepede yukarı kesmek üzereydi.Yine de almadım..😀 Alanlara bravo.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sacroya güvendik gözü kapatıp daldık 8.35 ve 9 dan takviye sagolsun

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Aynen degerlendiriyorum.

Link tede aynisi olmustu 7 8 de cok tasidim yabanci geldi 9 dan girdi tahtaya 17 oldu.

Kendi tahtalarimda yabanci alimina cok dikkat ederim.
    Sacro üstad yarınki yol haritan nedir ekranı kapatmak mi yoksa yüzde 12 nin duzeltmesi olur mu

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Buralara yazmasamda yıllardır takip ettiğim tek bireysel topicdir burası.Hayatımda ilk defa tanışmadığım birine tüm paramı emanet edecek kadar güvendiğim adamdır Sacro. Yünsa muhabbetinde resmen afaroz ediyorlardı adamı yıllardır bedavaya kazandırdıklarını hiçe sayarak.Ne şanslıyım ki 3.5 sene önce başladığım borsada sen gibi bir üstada rastladım dostum.Yoksa muhtemelen bende sermayeyi patlatmıştım sen olmadan. Sağol varol

Sayfa 445/1081 İlkİlk ... 345395435443444445446447455495545945 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •