Sayfa 5/1081 İlkİlk ... 3456715551055051005 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 33 - 40 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

Alıntı Originally Posted by Zofran Yazıyı Oku
    Sağ üstte onay çeki var sayın kar. Ona tıklayın

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tikladim.Sagolun.Birde cepten ekrandaki grafigin resmini foruma nasil yukleyecegim.Bir arkadas bana ozelden anlatabilir mi ,rica etsem.?pc den cok grafik yukledim ama ,cepten yapamadim ayni islemi.

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Akıl,adama sermayedir.

2. Değerli Sacrosanct hocam sizi ilgi ile takip ediyorum. küçük yatırımcı ile bu değerli bilgilerinizi paylaşıyorsunuz bu anlamda size teşekkür ediyorum.
    Anele son dönemde güzel hareket yaptı. 4 lere kadar gitti tekrar geri geldi.
    Anele hakkında herkes bir şeyler söylüyor. Bu konda sizin düşüncenizi almak isterim.
    Şimdiden teşekkürler

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
     Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Buradan devam.

eski topic 1200 sayfaya gelmişti.
    Hayırlı uğurlu olsun yeni sayfanız sn Sacrosanct
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    ekgyo bakıyorum.

Bunun bist kompoziti tam dipten dönmüş.

2,80 üstünde 3,20-3,30 hedefli kabak gibi tobosu var.
    Ekgyo ve vkgyo 'da gunluk grafiklerde macd ,trigger kesismeleri vardi bugun.ekgyo tepki verdi ama vkgyo tepkisiz kaldi.

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Akıl,adama sermayedir.

5. Ekgyo bugün macd kesmişti biraz gitti. Biraz araştırdım baya para girişi olmuş. Temettü verecek diye söylentiler var.

F3111 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by tovbekar Yazıyı Oku
    sn sacrosant,
    yeni topic hayırlı olsun?
    son günlerde sizin 60lık macide teyzeye merak sardım. grafik yapıştırmayı bilmiyorum ama ALCAR da bir birleşme var gibi... var ama oradan nasıl bil yol çizer ondan sonrasını nasıl yorumlamalıyız gibi bir soru sormuştum eski topicin sonlarında...
    meşhur bir ALCAR yorumunuz vardı eski hissenette gerçi zamanda 15-20 gün yanılmıştınız ama ...
    acaba bir grafik ve yorum mümkün mü ( öğrenme açısından da nelere dikkat etmeliyiz?
    alcar ında fiyatı 60 iken bugun 60 lık sondaymış evet.

60,90 lara kadar almış geri gelmiş 60 lık bozulmamış devam ediyor ama 59,90 ve 80 aşağı geçilirse bu 60 lık macd bozar.

Bunlara dikkat etmelisiniz. Birde günlük macdı sıfır üzerinden sanki yukarı kesecekmiş gibi bir açı almış buda güzel aslında.

bunları takip etmek lazım.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

Alıntı Originally Posted by KANYON Yazıyı Oku
    Değerli Sacrosanct hocam sizi ilgi ile takip ediyorum. küçük yatırımcı ile bu değerli bilgilerinizi paylaşıyorsunuz bu anlamda size teşekkür ediyorum.
    Anele son dönemde güzel hareket yaptı. 4 lere kadar gitti tekrar geri geldi.
    Anele hakkında herkes bir şeyler söylüyor. Bu konda sizin düşüncenizi almak isterim.
    Şimdiden teşekkürler
    teşekkür ediyorum.

anele şu sıralar sindirmede. günlüğüde biraz sat olmuş. bence bilançoya kadar testere yapar.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

8.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    ekgyo bakıyorum.

Bunun bist kompoziti tam dipten dönmüş.

2,80 üstünde 3,20-3,30 hedefli kabak gibi tobosu var.

Dolar bazlıda senin dediğin hedefleri teyit ediyor Sacro usta.

Sayfa 5/1081 İlkİlk ... 3456715551055051005 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •