Sayfa 503/1081 İlkİlk ... 34034534935015025035045055135536031003 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 4,017 - 4,024 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

1.  Alıntı Originally Posted by mapfree Yazıyı Oku
    Maliyete verdik kareli o kadar kar varken satamadik

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Satamadın değil dostum...satmadın. karı da zararı da senin biliyorsun. sacronun direk sana talimatı ile değil yaptığı yoruma kendi yorumunu katarak hareket etmelisin.bol kazançlar dilerim
    Yazdıklarım sadece benim fikrim ve temennimdir.Asla yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir

2.  Alıntı Originally Posted by sutkan Yazıyı Oku
    Satamadın değil dostum...satmadın. karı da zararı da senin biliyorsun. sacronun direk sana talimatı ile değil yaptığı yoruma kendi yorumunu katarak hareket etmelisin.bol kazançlar dilerim
    Arkadaşım anlama sorunun mu var . sacro yü suçlayan yok satamadik dedik .milletin avukatlığını yapacağım diye olur olmadık atlama

3.  Alıntı Originally Posted by mapfree Yazıyı Oku
    Arkadaşım anlama sorunun mu var . sacro yü suçlayan yok satamadik dedik .milletin avukatlığını yapacağım diye olur olmadık atlama

Benim ki sadece senin iyiliğin için öneriydi ama bunun için ben İnsanlığıma tüküreyim. Yazdığımı anlamadığın bell ki saldıracak yer arıyorsun... Şimdiye kadar kimsenin avukatlığını yapmadım, her koyun kendi bacağından asılır... Sen bildiğin gibi devam et
    Yazdıklarım sadece benim fikrim ve temennimdir.Asla yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir

4. Gerçekten satamadım yazmışsın. Yazılarını takip ettiğim kadarıyla kimseyi suçladığın da yok. Sutkan da satamadım yerine satmadım şeklinde okumuş. Bir harf için birbirimizi kırmayalım. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da seviyeli bir forum olmaya devam etsin.

5. Yalnız bu goody rally falan yapıcam ayağına ne çektirdi millete be!.
    y.t.d.

6. forum artık trade formu haline geldi ov-uv formundan çıktı sacro formun adını değiştirmelisin bence ayrıca teknik bilmeyen arkadaşlar ve stop yapamayanlar bu forumdaki yazılar ve hareketler sinirlerinizi ve paranızı yıpratır bilginize ))))
    ytd deli saçmasıdır

7. https://www.sekeryatirim.com.tr/Uye/ActiveChart

CLEBI günlük

Yatırım tavsiyesi değildir.

8. 8,42 günlükte çok önmeli kırarsa 8,10 sonrası 7,67 en kötü 7,67 korunur diye tahmin ediyorum dün yazmama rağmen karelde karım olarak kalan 5000 lotumu vermedim kalanlarıda 9,17 ortalama ile vermiştim kademeli alımlarımı bu seviyelerde yapmayı düşünüyorum karelde ki önemli bir olay var ona dikkat edin teşvik haberi eğer çıkarsa buralar hayal olur ayrı mesele)
    ytd deli saçmasıdır

Sayfa 503/1081 İlkİlk ... 34034534935015025035045055135536031003 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •