Sayfa 515/1081 İlkİlk ... 154154655055135145155165175255656151015 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 4,113 - 4,120 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

Alıntı Originally Posted by metamorfoz100 Yazıyı Oku
    1 saniye önce gördüm hemen twiter girdim 155.üye olarak kaydedildim...bu ne hız arkadaşlar...bu arada Sacro sana uyup şuana kadar aldığım tek hisse Ekgyo ondada kol gibi zarar yedik bugüne kadar ama sıkıntı yok biz seni para için değil şahsiyet olarak sevdik yemişim Ekgyo zararını Sacronun canı sağolsun...Şerefin yeter kar-zarar kardeştir...

SM-J700H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eyvallah dostum tesekkur ederim.

Bu arada ekgyo zarar falan yazmaz eninde sonunda gider.

Benim aklimin mantigimin almadigi konu su bu yabancilar salak.

Neden derseniz.

Yahu endeksi tasimak icin deli gibi thy aliyolar ulan mal. Ekgyo alip endeksi tasisana yukari. Yani ben olsam artik birakirim thy yi alirim ekgyo endeksi onla tasirim haksizmiyim. ?

3.20 den once satilmaz bu tahta.

Rokkkett ahahahha )

Alıntı Originally Posted by capoupascap Yazıyı Oku
    Şu şekilde diyorsun yani Sacro.. Yalnız bu çizgiye göre bugün ve yarın bence çok önemli.. Özellikle 8.30 seviyesini kırarsa hem trendi aşağı kırıyor hem de günlük MACD sata geçiyor..

Aynem boyle dostum.

O rakam asagi gelinse bile 8.10 ve 8 de yatay destek var. Zaten roketin basladigi seviyeler oralar.

Buralardan bir yerden illaki tepki gelir.

Onemli olan tepkinin boyutu.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

günaydın arkadaşlar,

karel için acele etmeyin bence, seyrine bir bakın hangi değerlere oturacak, yatay seyre girecek, güç toplayacak?

kendi adıma 6.9-7.10 aralığı alım için uygun mesela. gelmezse başka hisselerden köşe oluruz. borsada fırsatlar bitmez.

3. Kolay peynir anca fare kapanında olur finansal yönetimin temel taşlarından biridir bu söz aşağıdakide bunun görselidir...

Çiftlikbank mağdurları diye de bir dernek var 400 dolar aidat

Eğitiminin olmadığı yerde durmak tarlada korkuluk olmak gibidir Dostlar.... *****

4. Günaydın ky ler, (ben dahil olmak üzere) ERBOS güzel şeyler yapacak gibi. YTD

Vay be amma kisi varmis hisse.nette

Twitter gece actim. Simdiden 450 takipci olmus
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

6.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Vay be amma kisi varmis hisse.nette

Twitter gece actim. Simdiden 450 takipci olmus
    Bir de şu imzanı twittwer yerine twittter olarak düzeltsen tam olacak

7.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Abi asar bence senet guclu.

Bence senin tarzina hitap ediyor.

Bana hitap etmez ben sert seviyom. )

Alayim hemen rally baslasina cok alistim. Bekliyemiyom artik orta vade made kalmadi bende zuahahha

Yada alinca hemen 5 6 kademe sokunca gicik aliyom satiyom beklemiyom. ole eski sabir falan yok artik.

Eskiden bankada bi sefim vardi. Emekli oldu simdi.

Bana sorardi ne aldin bugun. Dedim abi sise aldim. Baslardi gulmeye. noldu abi derdim. Alacan sen siseyi... gosterecekler sana siseyi derdi ))))

Bide brsan aldigimda o tarz bir espri yapardi. Borusanami girdi derdi )

Kendisinde bedelsizden once 50 maliyetli netaslar hala durur.

Sise guzel kagittir severim 1 2 yil once bir analizim vardi. Trkcm ile sise arasinda 1 yada 1.50 lira fark vardi tam hatirlayamiyorum. Sey demistim trkcm siseyi yakalar gecer. Daha yuksek bedelsiz vermesine ragmen bile trkcm siseye fark atti.

Ya biz 0.40 kuruslardan krdmd aliyoduk ya. O zamanlar kimse yuzune bakmiyordu. De gidim de ne gunlerdi. 1 liralardan ulkerler. Pehh

Benim borsadan ilk kazandigim kagit doholdur. Kactan aldigimizi hatirlamiyom ama sene 99 - 2000 apo bi yakalandi.

Kagit her gun tavan. Aciliyo tavan aciliyo tavan. 1 hafta 10 gun tavan gitti. La dedim borsa ne guzel bir seymis )

Sonra tabi hazin son aldigimiz dohol 10 a katladi. Sonra dusmeye basladi. Hergun asagi. Yok ordan doner yok bursan doner.

Yuzde 100 le zor ciktik )
    Üstadım maşallah sizde iyi tecrübe var
    SISE ye buradan giremem, aşıp gitsede saatlik çok şişik olunca almıyorum, biraz dinlenirse iyi olabilir tabiki izin verirse, bende de dediğiniz gibi bu tarz zirve aşımındaki hisseler moda oldu, tokat yemeyiz umarım
    2012 deki bedelsiz furyasında çok gaza gelmiştim bende
    18 üstünde TKFEN'e bekleriz o zaman üstadım, sert hareketleri vardır
    Allah gönlünüze göre versin, herşey daha da iyi olur umarım...

YTD.

8.  Alıntı Originally Posted by mühendis ankara Yazıyı Oku
    günaydın arkadaşlar,

karel için acele etmeyin bence, seyrine bir bakın hangi değerlere oturacak, yatay seyre girecek, güç toplayacak?

kendi adıma 6.9-7.10 aralığı alım için uygun mesela. gelmezse başka hisselerden köşe oluruz. borsada fırsatlar bitmez.
    başka tarafta zarardasın herhalde neye göre niçin sebep grafik nerede senden tavsiye mi isteyen oldu milleti yönlendiriyorsun

Sayfa 515/1081 İlkİlk ... 154154655055135145155165175255656151015 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •