Sayfa 611/1081 İlkİlk ... 111511561601609610611612613621661711 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 4,881 - 4,888 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

1. SODA..
    Barikatı aştı..

2. Birlikten bütünlüğe ulaşacağız bir gün..

Grafikler patlasın..roket olsun..

3. Soda elimde bekliyorum 535_550 yarın dan da yakın karsan ne yapar

4. Sayın sacro Kront için düşünceleriniz nedir? Günlükte macd kesişmek üzere haftalıkta hala al sinyali gelmemiş daha önce 14 civarından 2 kez geri dönüş yaparak 18leri görmüş buralardan tekrar dönme dürümu olurmu?
    Teşekkürler.

5.  Alıntı Originally Posted by Goodbye Yazıyı Oku
    Dusus kirilma noktasinda.Onumuzdeki haftalarin kagidi olabilir. ! YTD
    Hangl hisse sayın goodbye ekrab görüntüsunden okunmuyor

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by littlefinger Yazıyı Oku
    Sayın sacro Kront için düşünceleriniz nedir? Günlükte macd kesişmek üzere haftalıkta hala al sinyali gelmemiş daha önce 14 civarından 2 kez geri dönüş yaparak 18leri görmüş buralardan tekrar dönme dürümu olurmu?
    Teşekkürler.

Bence buralardan doner.

Ama cok satis yedigi icin gidisi boraz sancili olur.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    seni selamlıyorum...bu millet adamı delirtir...ahahahahhaahahahhahaha
    ) aleykum selam. Saol abi.

Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    yani eskilerin deyimiyle hissi kablel vuku diyorsun..benim 2 tekerlekli 1dingilli arabayı dört ata koştum...dördüde kısrak gibi ..ahahhahahahh
    Deli kısrak, saf kan arap atı ;)
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

Alıntı Originally Posted by impalaman Yazıyı Oku
    Beyler grafik atalım ,kafaları açalım..Bu sayfanın menşeisi bu olmalı bundan sonra.Bütün farklı bakışlarla bakmamız lazım.Yıllar önce 2007-8 herşeyin dibinin başladığı yıl, forex piyasalarında pounddan euroya , dolardan yene yenden ona buna grafiklere bakarken- kendi kendime ünide 2 bira içen öğrenci neler izliyor dediydim,alayının birbirine girişlerini izlemek bir derbiden çok daha manyak bir kafaydı- Şunu o zaman dedim.1929 yılı ekonomik buhranı ve 1939 yılında 2. dünya savaşı başladı...Yıllardan 2007-2008 yılın 29 dan sonra en büyük buhran ve yıl 2018 yılı..Paylaşın bütün grafikleri..Bu vatanın beyninin gücünü gösterin.Ben sadece borsalarla uğraşan birisi olsam sabahtan akşama yüzlerce foto atardım burayada sadece trader değilim ondan yetişemiyorum.
    YIKILIN DOSTLAR..AŞTIRIN SAYFALARI..
    Aynen katiliyorum dostum.

Senide tebrik ediyorum. Cok hizli bir baslangic yaptin. Sende benim gibi grafik bakmaya bayiliyorsun belli.

Hersey icin tesekkurler.

Sayfa 611/1081 İlkİlk ... 111511561601609610611612613621661711 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •